Obserwuj w Google News

Hotel Paradise: Uczestniczka tylko udawała singielkę? Widzowie domagają się jej usunięcia

2 min. czytania
15.04.2021 16:36
Zareaguj Reakcja

Afera w "Hotel Paradise"? Widzowie programu z oburzeniem zareagowali na słowa, które w ostatnim odcinku wypowiedziała jedna z uczestniczek. Ola zdradziła, że czeka na przybycie swojego kolegi. Internauci sądzą, że powinna odpaść za to z programu.

Hotel Paradise
fot. mat. prasowe TVN 7

"Hotel Paradise" wzbudza ogromne emocje. W programie samotni mężczyźni i kobiety dobierają się w pary, aby odnaleźć miłość i zawalczyć o główną nagrodę. Ostatnie odcinki trwającej trzeciej edycji pełne były zwrotów akcji i nieoczekiwanych zmian w powstałych związkach. Jedna z uczestniczek - Ola - wzbudziła kontrowersje swoją wypowiedzią. W rozmowie ze swoją przyjaciółką Luizą zdradziła, że już wkrótce na wyspie pojawić ma się jej kolega.

- Dwunastego miał bilet. No i gdzie on tutaj jest? [...] Nie wiem, gdzie on jest i się martwię. A on jest sto na sto - zdradziła Ola w rozmowie z Luizą. Uczestniczka dała wyraźnie do zrozumienia, że planuje stworzyć parę ze swoim kolegą. Zszokowani widzowie twierdzą, że za takie zachowanie powinna odejść z programu.

Zobacz także:  Hotel Paradise: Sebastian uległ wypadkowi. Na jego leczenie zebrano pokaźną kwotę

Hotel Paradise: Ola tylko udawała singielkę? Czekała na "kolegę", który wejdzie do programu

Internauci na profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie nie kryją swojego oburzenia. Widzowie domagają się usunięcia Oli z programu. Twierdzą, że to właśnie dlatego nie angażowała się w relacje z innymi wyspiarzami. Część osób podejrzewa, że mężczyzna, na którego czeka Ola, już teraz może być kimś więcej niż tylko "kolegą".

- Trochę to nie jest w porządku...

- Ale dziwię się, że produkcja o tym wiedziała i nic z tym nie zrobiła...

- Jeżeli produkcja dopuści celowo, że do programu wejdzie ówczesny partner/bliski znajomy jednej z uczestniczek to wszyscy powinni zbojkotować ten program.

- Czy to jest zgodne z regulaminem? Że wejdzie Oli chłopak? Przecież to Hotel dla singli, którzy łączą się w pary, a nie dla par, które razem wchodzą do programu. Nie rozumiem, to moim zdaniem jest sprzeczne z założeniem programu - komentują widzowie.

Zgadzacie się, że Ola powinna opuścić "Hotel Paradise"?