Zamknij

Magia nagości: nowy program wywoła skandal? Uczestnicy będą oglądać się nago

05.02.2021 10:59

"Magia nagości" to nowy program, który pojawi się na antenie Zoom TV. W kontrowersyjnej produkcji uczestniczki i uczestnicy będą pokazywać się nago, wybierając osobę z którą wybiorą się na randkę jedynie na podstawie ciała. Szykuje się skandal?

Magia nagości: nowe randkowe show
fot. Shutterstock.com

Programy takie jak "Love Island" czy "Hotel Paradise" cieszą się dużą popularnością widzów, ale wzbudzają także niemałe kontrowersje. Wiele osób zarzuca im promowanie seksizmu, płytkiego podejścia do relacji damsko-męskich oraz epatowanie "na siłę" seksualnością i nagością. Rzeczywiście, uczestnicy i uczestniczki z reguły pojawiają się w strojach kąpielowych, nierzadko panie zakładają na siebie niezbyt wiele materiału. Okazuje się jednak, że można pójść jeszcze o krok dalej i pokazać Polki i Polaków kompletnie nagich.

Hitem wiosennej ramówki stacji Zoom TV ma być "Magia nagości", krajowa wersja popularnego brytyjskiego formatu "Naked Attraction", który miał już swoje odsłony między innymi w Niemczech, Rosji czy Finlandii.

- Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność - zachwalał nowy program Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

"Pokazywanie ciała" w przypadku "Magii nagości" zostało określone dosyć jednoznacznie, bowiem uczestnicy programu wystąpią całkowicie nago. Z tego powodu format ma być emitowany po godzinie 23.00.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez kompletnie nago w teledysku. Ona naprawdę ma 51 lat? [WIDEO]

Magia nagości: nowy randkowy program Zoom TV pokaże nagich Polaków

Zasady "Magii nagości" są dosyć specyficzne. Jeden z uczestników lub uczestniczek będzie wybierał osobę, z którą pójdzie na randkę, nie widząc jego/jej twarzy, natomiast będzie mógł świetnie przyjrzeć się całej reszcie, w tym genitaliom. Gdy z szóstki kandydatów pozostanie dwójka, osoba wybierająca także się rozbiera i podejmuje ostateczną decyzję. Producenci podkreślają, że wygląd i orientacja seksualna nie mają znaczenia.

W pierwszym sezonie mamy obejrzeć 12 odcinków, każdy trwający 45 minut. Emocji z pewnością nie zabraknie, podobnie jak kontrowersji.

loader