Obserwuj w Google News

Magia nagości: nowy program wywoła skandal? Uczestnicy będą oglądać się nago

2 min. czytania
05.02.2021 10:59
Zareaguj Reakcja

"Magia nagości" to nowy program, który pojawi się na antenie Zoom TV. W kontrowersyjnej produkcji uczestniczki i uczestnicy będą pokazywać się nago, wybierając osobę z którą wybiorą się na randkę jedynie na podstawie ciała. Szykuje się skandal?

Magia nagości: nowe randkowe show
fot. Shutterstock.com

Programy takie jak " Love Island" czy " Hotel Paradise" cieszą się dużą popularnością widzów, ale wzbudzają także niemałe kontrowersje. Wiele osób zarzuca im promowanie seksizmu, płytkiego podejścia do relacji damsko-męskich oraz epatowanie "na siłę" seksualnością i nagością. Rzeczywiście, uczestnicy i uczestniczki z reguły pojawiają się w strojach kąpielowych, nierzadko panie zakładają na siebie niezbyt wiele materiału. Okazuje się jednak, że można pójść jeszcze o krok dalej i pokazać Polki i Polaków kompletnie nagich.

Hitem wiosennej ramówki stacji Zoom TV ma być "Magia nagości", krajowa wersja popularnego brytyjskiego formatu "Naked Attraction", który miał już swoje odsłony między innymi w Niemczech, Rosji czy Finlandii.

- Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność - zachwalał nowy program Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

"Pokazywanie ciała" w przypadku "Magii nagości" zostało określone dosyć jednoznacznie, bowiem uczestnicy programu wystąpią całkowicie nago. Z tego powodu format ma być emitowany po godzinie 23.00.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez kompletnie nago w teledysku. Ona naprawdę ma 51 lat? [WIDEO]

Magia nagości: nowy randkowy program Zoom TV pokaże nagich Polaków

Zasady "Magii nagości" są dosyć specyficzne. Jeden z uczestników lub uczestniczek będzie wybierał osobę, z którą pójdzie na randkę, nie widząc jego/jej twarzy, natomiast będzie mógł świetnie przyjrzeć się całej reszcie, w tym genitaliom. Gdy z szóstki kandydatów pozostanie dwójka, osoba wybierająca także się rozbiera i podejmuje ostateczną decyzję. Producenci podkreślają, że wygląd i orientacja seksualna nie mają znaczenia.

W pierwszym sezonie mamy obejrzeć 12 odcinków, każdy trwający 45 minut. Emocji z pewnością nie zabraknie, podobnie jak kontrowersji.