,

Ola Szwed pokazała córeczkę. "Do schrupania" [FOTO]

02.05.2022 19:02

Ola Szwed latem 2021 roku po raz drugi została mamą. Gwiazda i jej partner - Krzysztof Białkowski przywitali na świecie córeczkę. 31-letnia gwiazda udostępniła w sieci nowe zdjęcie dziewczynki, które skradło serca jej fanów.

Ola Szwed
fot. Instagram.com/ Ola Szwed

Ola Szwed doczekała się dwójki dzieci. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" jest mamą synka Borysa, który przyszedł na świat w 2015 roku oraz uroczej córeczki, urodzonej w lipcu 2021 roku. Gwiazda, póki co nie zdradziła imienia dziecka. Szwed rzadko pokazuje na Instagramie rodzinne chwile. Na jej profilu częściej goszczą kadry związane z pracą, niż te prywatne. Tym razem Ola zrobiła wyjątek i pokazała uroczą fotografię młodszej pociechy. Majówkowy kadr skradł serca fanów gwiazdy.

Zobacz też: Aleksandra Szwed w poruszającym wyznaniu. Gwiazda bała się, że nie będzie mogła mieć dzieci

Ola Szwed pokazała córeczkę. "Do schrupania" [FOTO]

"Gdy maj, a na trawniku kwietny gaj – napisała aktorka.

Fani byli zachwyceni uroczą fotografią. "Słodka scena, chwilo trwaj", "do schrupania", "Oleńka, przepiękne foto","ale pięknie u ciebie" - pisali wielbiciele aktorki.

Zawodowo Ola Szwed przez długi czas grała Elizę w serialu "Rodzina Zastępcza". Ta rola przyniosła aktorce ogromną popularność. W 2008 roku zwyciężyła w finale drugiej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Brała też udział w programie "Jak oni śpiewają". W 2016 roku zwyciężyła w finale piątej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z kolei w 2019 roku była jedną z jurorek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Prowadziła też program "Ninja Warrior Polska".

W 2020 roku uczestniczyła w programie TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Prywatnie była dziewczyną syna Tomasza Stockingera - Roberta. Spotykała się też z Aleksandrem Baronem. Od kilku lat związana jest z koszykarzem - Krzysztofem Białkowskim. Para doczekała się dwójki pociech.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS
loader

Logo radiozet Dzieje się