Obserwuj w Google News

Aleksandra Szwed w poruszającym wyznaniu. Gwiazda bała się, że nie będzie mogła mieć dzieci

2 min. czytania
12.11.2021 19:05

Ola Szwed zdecydowała się poruszyć bardzo  temat bezpłodności. Aktorka, która jest szczęśliwą mamą dwójki pociech, wiele lat temu obawiała się, że nie będzie mogła mieć dzieci.

Ola Szwed
fot. Piotr Molecki/ East News

Aleksandra Szwed niedawno po raz drugi została mamą. Gwiazda przywitała na świecie córeczkę. Z kolei sześć lat temu pojawił się na świecie synek gwiazdy i jej ukochanego Krzysztofa Białkowskiego - Borys. Aktorka, którą widzowie najbardziej zapamiętali z serialu "Rodzina zastępcza" stara się z powodzeniem łączyć mamy, aktorki i prowadzącej rozmaite programy telewizyjne. W programie "Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie" porusza temat bezpłodności młodych par.

Zobacz też:  Ola Szwed prosi fanów o pomoc. Dramatyczny apel aktorki. "Błagam, pomóżcie"

Aleksandra Szwed w poruszającym wyznaniu. Gwiazda bała się, że nie będzie mogła mieć dzieci

31-letnia gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że przed laty bała się, ze nie będzie mogła mieć dzieci.

"Pamiętam, że ponad siedem lat temu, kiedy zdecydowaliśmy, że chcemy mieć dziecko, miałam taką wizję, że to będzie długo trwało, bo wśród moich najbliższych znajomych jest tyle par, które latami starały się o dziecko, kobiet, które mają na swoim koncie kilka, a nawet kilkanaście poronień i to była rzecz, która mnie najbardziej przerażała. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, jaki to jest ból i jak wielkie cierpienie mieć świadomość, że nasz organizm odrzuca coś, o czym marzymy albo nie jest w stanie zajść w ciążę" - powiedziała Ola.

Gwiazda podkreśliła, że czuje się uprzywilejowana. Niestety, problem bezpłodności dotyczy wielu par.

"Ja miałam to szczęście, że dwukrotnie, kiedy powiedzieliśmy sobie, że chcemy mieć dziecko, najpierw pierwsze, a potem kolejne, tak naprawdę chwilę później już to miałam. Wszystko było w porządku, ciąże były niezagrożone. Obyło się bez traum, natomiast wiem, że wiele par ma ogromny problem z zajściem w ciążę, a także z jej utrzymaniem" - wyznała Szwed.

Te gwiazdy nie chcą mieć dzieci [ZDJĘCIA]