Zamknij

Nostradamus przewidział koniec rodziny królewskiej? Przerażająca przepowiednia astrologa

15.03.2021 10:03

Michel de Nostradamus to szesnastowieczny francuski astrolog, aptekarz i filozof, którego przepowiednie wciąż wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jedna z jego wizji może sprawdzić się już w najbliższych latach? Legendarny mistyk zapowiedział koniec rodu królewskiego.

Przepowiednia Nosrtadamusa rodzina królewska
fot. Rex Features/East News

Przepowiednie Nostradamusa wciąż cieszą się popularnością i wzbudzają ogromne emocje wśród osób zainteresowanych mistycyzmem. Francuski astrolog i aptekarz, który żył w XVI wieku, przewidział między innymi okoliczności śmierci męża królowej Francji, Katarzyny Medycejskiej - Henryka II Walezjusza. Jego wizje sięgały także dużo dalej w przyszłość, choć nigdy nie wyznaczał dat spełnienia swoich proroctw. Nostradamus, zdaniem wielu osób, miał przewidzieć dojście do władzy Adolfa Hitlera, zamach na World Trade Center, śmierć księżnej Diany, a nawet pandemię koronawirusa - mistyk mówił o "pladze", które dotknie Europę, a w szczególności Włochy.

Teraz brytyjskie tabloidy przypominają o kolejnym proroctwie Nostradamusa. Przepowiednia mówi o końcu potężnego, królewskiego rodu. Jak sądzą niektórzy, wizja ta może dotyczyć monarchii w Wielkiej Brytanii. Rodzina królewska mierzy się obecnie z wieloma kryzysami - przede wszystkim wywiadem Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy ujawnili mroczne strony życia na brytyjskim dworze. Co Nostradamus mówił o takiej sytuacji?

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski przewiduje wielki kryzys. "To będzie łupnięcie, ostre tąpnięcie"

Przepowiednia Nostradamusa. Astrolog mówił o śmierci królowej Elżbiety II?

Nostradamus w jednej ze swoich przepowiedni nawiązał do upadku królewskiego rodu, który będzie miał miejsce, gdy umrze obecny władca kraju. Choć mistyk nie zdradził zbyt wielu szczegółów, istnieją przesłanki wskazujące na to, że w jego wizji chodzi o królową Elżbietę II.

- Pod koniec wojny zmieniają się wielkie mocarstwa. Nad brzegiem rodzi się troje pięknych dzieci. Ruina dla nich, gdy będą dorośli. Zmiana królestwa kraju sprawi, że zobaczycie, jak przestaje rosnąć - można przeczytać w pismach „Centure 8 Quatrain 97”.

"Troje pięknych dzieci", o których mowa w przepowiedni to książę William, Harry oraz księżniczka Beatrycze. Wskazuje na to między innymi fakt, że książę William urodził się siedem dni po zakończeniu wojny o Falklandy. Jak podaje "Daily Star", jest to "przepowiada końca brytyjskiej monarchii". Jednak wiele osób sceptycznie podchodzi do tego typu przepowiedni.

Myślicie, że w wizji Nostradamusa jest ziarno prawdy?

loader

Zobacz także: Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. To wydarzy się w polskim mieście