Zamknij

Natalia Janoszek nigdy nie była w prawdziwym związku. „Lepiej być solo niż z byle kim”

27.09.2022 15:48

Natalia Janoszek wyrasta na prawdziwą gwiazdę nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka kina Bollywood uchyliła niedawno rąbka tajemnicy i opowiedziała o jej relacjach z mężczyznami. Smutne wyznanie celebrytki.

Natalia Janoszek Rafał Maserak
fot. Piotr Molecki/East News

Natalia Janoszek, mimo że zrobiła już międzynarodową karierę, polskiej widowni szerzej dała się poznać, kiedy zaproponowano jej udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Aktorka stworzyła parę z Rafałem Maserkiem i powoli wyrasta na prawdziwą faworytkę 13. edycji programu emitowanego na antenie Polsatu. Zanim jednak Janoszek będzie miała szansę sięgnąć po Kryształową Kulę, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach romantycznych z mężczyznami. Okazuje się, że celebrytka ma za sobą wiele przykrych chwil.

Natalia Janoszek dla mężczyzn była jak trofeum: „Każdy chciał je mieć, ale nikt nie chciał mnie naprawdę poznać”

Aktorka, przed jednym z tanecznych występów, przyznała, że nie miała szczęścia w miłości.

- Za każdym razem jak się otwierałam do mężczyzn, to się parzyłam na tym. Mam problem z pokazywaniem kobiecości, byciem seksi – wyznała.

W rozmowie z dziennikarzem Pomponika Janoszek kontynuowała historię jej miłosnych niepowodzeń. Wyszło też na jaw, że nawet międzynarodowe osiągnięcia aktorskie nie sprawiły, że Natalia przestała być nieśmiała.

- Potrafię zapozwać sexy, potrafię to zagrać w filmie, ale tu są emocje, których nie da się oszukać – stwierdziła gwiazda, podkreślając, że bardzo różni się charakterem od postaci, w które się wciela, a prywatnie jest znacznie spokojniejsza.

Natalia Janoszek przyznała też, że nigdy nie była w związku i zdradziła, że mężczyźni nie chcieli zbudować z nią trwałej relacji.

- Generalnie temat romantyzmu, bliskości, namiętności jest mi obcy. (…) Byłam jak trofeum. Każdy chciał je mieć, ale nikt nie chciał mnie naprawdę poznać – wyznała.

Aktorka nie pogrąża się jednak w smutku, a wszystkim szukającym miłości daje dobrą radę.

- Lepiej być solo niż z byle kim – skwitowała.

loader