Zamknij

Nasz nowy dom: Pani Irena nie żyje. Zmarła uczestniczka programu

Sylwia Wamej
03.04.2020 08:48

"Nasz nowy dom' to program, który pomaga remontować domy polskim rodzinom. Niestety, jak poinformowała produkcja, nie żyje pani Irena z Warszawy, bohaterka ostatniego odcinka programu" Nasz nowy dom".

Nasz nowy dom
fot. Instagram.com/ Nasz nowy dom

Nasz nowy dom: Nie żyje pani Irena, bohaterka ostatniego odcinka

"Nasz nowy dom" to program prowadzony przez Katarzynę Dowbor, który pomaga polskim rodzinom w wyremontowaniu i stworzeniu pięknego domu. Niestety, jak poinformowała produkcja, nie żyje pani Irena z Warszawy, bohaterka ostatniego odcinka.

"Obejrzeliście https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Nasz-nowy-dom-Pani-Irena-nie-zyje.-Zmarla-uczestniczka-programuPaństwo właśnie nowy odcinek programu @nasznowydom Niestety kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka - pani Irena -zmarła. Jesteśmy zaszczyceni tym, że mogliśmy ją spotkać i że dane nam było - choć na parę tygodni - uczynić Jej życie trochę lepszym - czytamy na profilu Polsatu.

Pani Irena i jej rodzina byli bohaterami najnowszego odcinka "Nasz nowy dom". Pani Irena mieszkała razem z córką Anną i dwojgiem wnucząt w dzielnicy koło w Warszawie. Pani Irena była lekarzem. Kobieta wkładała całe serce i energię w pomoc potrzebującym, ale przy tym zaniedbała samą siebie. Z kolei ciężka praca negatywnie odbiła się na jej zdrowiu. Pani Irena była po dwóch udarach i zawale serca. Potrzebowała pomocy we wszystkich czynnościach,  niestety również nie chodziła. Panią Ireną opiekowała się jej córka - Anna, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci.

"Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki […] Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym" -mówiła córka pani Ireny w programie "Nasz nowy dom".

Ekipa "Nasz nowy dom" wyremontowała mieszkanie pani Ireny

Mieszkanie było nieprzystosowane do potrzeb rodziny i chorej pani Ireny, lecz z pomocą ruszyła ekipa "Nasz nowy dom". Mieszkanie zostało odmienione i przystosowane do potrzeb pani Ireny. Niestety, kilka tygodni po remoncie, pani Irena zmarła.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW