Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski spotyka się z Anną Głogowską? Tancerka pochwaliła się prezentem "od kolegi z pracy" [FOTO]

2 min. czytania
18.02.2022 13:26
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są razem? Była partnerka Piotra Gąsowskiego pochwaliła się bukietem róż, który dostała od tajemniczego "kolegi z pracy". Szybko jednak edytowała instagramowy wpis. 

Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski przez kilka ostatnich lat był związany z Adrianą Kalską, z którą grał razem w "M jak miłość". Spekulowano nawet o ślubie, ale jak już wiadomo, nic z tego nie wyjdzie. Niedawno  Roznerski i Kalska postanowili się rozstać.

Była para nie chce komentować przyczyn zakończenia związku, tymczasem w sieci huczy od plotek, że Mikołaj Roznerski spotyka się z Anną Głogowską, tancerką i prowadzącą "Tańca z gwiazdami" oraz ekspartnerką  Piotra Gąsowskiego. Według doniesień para miała spędzić romantyczny weekend w Paryżu, podczas którego nie szczędziła sobie czułości.

Redakcja poleca

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska są razem? 

Plotek o rzekomym romansie Roznerskiego i Głogowskiej na pewno nie uciszyło zdjęcie na profilu tancerki. Była prowadząca "Tańca z gwiazdami" pozuje z bukietem czerwonych róż i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie hashtag "od kolegi z pracy". Tancerka wkrótce jednak wyedytowała wpis i usunęła hashtag, który narobił tyle rumoru w sieci.

Czy kwiaty faktycznie były od Mikołaja Roznerskiego, jak spekulowano w mediach? Nawet gdyby, to jeszcze o niczym nie świadczy. Aktor i tancerka znają się bowiem od dłuższego czasu. Współpracują ze sobą przy spektaklu "Piękna Lucynda" w Teatrze 6. Piętro, występowali także w programie "Anything goes. Ale jazda!". Z pewnością świetnie się znają i bardzo lubią, a czy coś właśnie między nimi zaiskrzyło? Poczekamy, aż poinformują o tym sami. 

Gwiazda "M jak miłość" przeżyła koszmar. Mąż przyprowadził kochankę i przedstawił ją jako przyszłą żonę