Obserwuj w Google News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Nowe szczegóły. "Miłość w końcu wygasła"

2 min. czytania
01.02.2022 15:04
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski niedawno rozstali się. Choć rozpad ich związku nie wpłynął negatywnie na ich współpracę w "M jak miłość", z pewnością obydwojgu nie jest lekko. Dwutygodnik "Party" podał nowe szczegóły dotyczące ich rozstania.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Adriana Kalska i  Mikołaj Roznerski od lat tworzyli zgraną parę. Jakiś czas temu pojawiły się też plotki, jakoby Mikołaj i Adriana sformalizowali swój związek. Jak donosi dwutygodnik "Party", aktor w 2019 roku miał się oświadczyć ukochanej, a rok później mieli sformalizować swój związek. Ze względu na  pandemię mieli przełożyć uroczystość. Oddalić od siebie miały ich też zawodowe obowiązki.

Zobacz też:  Adriana Kalska załamana po rozstaniu z Roznerskim? Grafika aktorki zaniepokoiła fanów [FOTO]

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Nowe szczegóły. "Miłość w końcu wygasła"

"W kwietniu Ada zaczęła w Krakowie zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście”, w którym gra główną rolę. Z kolei Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie dostał rolę w serialu „Zniewolona”. Do tego kręcił jednocześnie trzy filmy i dwa seriale, więc nie miał wiele czasu dla ukochanej. Gdy z powodu pracy zaczęli się mijać, miłość w końcu wygasła" - zdradziła w rozmowie z "Party" osoba z otoczenia byłych zakochanych.

Podobno obydwoje bardzo przeżyli to rozstanie. Według "Party" Adriana mocno unika publicznych wyjść i jest przybita.

"Tak naprawdę oboje mocno przeżyli to rozstanie. Jest przybita i unika publicznych wyjść" - zdradziła z dwutygodnikiem znajoma pary.

Mimo rozstania Adriana i Mikołaj są profesjonalistami i nie zamierzają rezygnować ze wspólnej pracy na planie "M jak miłość", gdzie grają szczęśliwych małżonków.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci [FOTO]