Zamknij

Mikołaj Roznerski bez koszulki. Gwiazdor "M jak Miłość" zachwycił ciałem. "Janosik nasz" [FOTO]

23.09.2021 10:13

Mikołaj Roznerski, aktor znany między innymi z "M jak Miłość, pochwalił się nowym filmem, w którym wystąpi. Uwagę fanów przykuło jednak zdjęcie bez koszulki, na którym możemy podziwiać jego umięśnione ciało. Pojawiły się nawet porównania do kultowego Janosika.

Mikołaj Roznerski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych obecnie polskich aktorów, który podbił serca widzów zarówno w filmach, jak i produkcjach telewizyjnych. Miłośnicy seriali po raz pierwszy mogli zobaczyć go na ekranie w "Pierwszej miłości", szybko jednak pojawiły się kolejne angaże, między innymi do "39 i pół" i "Na Wspólnej". Jednak przełomem w karierze Mikołaja było dołączenie do obsady "M jak Miłość", gdzie od 2012 roku wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Od 2021 roku możemy także oglądać go w "Na dobre i na złe" jako inspektora Korbana. Jako aktor filmowy pojawił się między innymi w "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" i "Asymetrii", a w 2021 roku na ekrany trafić ma "Gierek".

Prywatnie Roznerski jest w związku z Adrianą Kalską, doskonale znaną wielbicielom "M jak Miłość", a od niedawna gwiazdą "Papierów na szczęście". Jego pasją jest odrestaurowywanie starych mebli, jednak nieustannie skupia się na coraz to nowych zawodowych wyzwaniach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktor pochwalił się pracami nad kolejnym filmem. Choć nie zdradził zbyt wielu szczegółów, wywołał niemałe zainteresowanie fanów. Wszystko za sprawą zdjęcia, na którym pozuje bez koszulki.

Mikołaj Roznerski pokazał umięśniony tors. Zdjęcie gwiazdora "M jak Miłość" bez koszulki zachwyciło fanów

Mikołaj Roznerski ma grono oddanych fanów i fanek, którzy podkreślają nie tylko jego aktorski talent, ale także urodę i doskonałą formę. Nie jest tajemnicą, że gwiazdor "M jak Miłość" uważany jest przez wiele osób za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów, a jego tężyzna fizyczna może imponować. Nic dziwnego, że gdy na swoim profilu opublikował zdjęcie z nagim torsem, wywołał niemałe poruszenie.

- Piękne nasze góry są. Wczoraj zakończyłem zdjęcia do filmu, o którym nie mogę Wam za dużo powiedzieć. W zasadzie nic tylko tyle, że graliśmy na naszym pięknym Podhalu. Bardzo dziękuje wszystkim twórcom za wspaniałą pracę i Git-Przygodę. A Was kochani już niedługo będę informował o tej filmowej niespodziance. Pięknego dnia - napisał Mikołaj.

Wydaje się jednak, że wielbiciele Roznerskiego bardziej skupili się na warstwie wizualnej. W komentarzach nie zabrakło komplementów. Internauci podkreślali, że aktor wygląda świetnie, a na tle malowniczych gór prezentuje się niemal jak kultowy Janosik.

- A Ty w roli głównej jako Janosik.

- Janoszik nasz.

- Ktoś tu chyba przypakował!

- Przy takiej klacie jak to się skupić na innych rzeczach - czytamy.

Rzeczywiście, Roznerski w roli charyzmatycznego i przystojnego harnasia mógłby prezentować się bardzo dobrze.