Zamknij

Michał Wiśniewski o kłopotach finansowych i zarzutach prokuratury. "Mi to w niczym nie przeszkadza"

17.01.2022 11:55

Michał Wiśniewski z radością poinformował, że jego kłopoty finansowe to już przeszłość. Zdradził, że nawet czekający go proces nie jest w stanie wpłynąć na jego dobre samopoczucie.

Michał Wiśniewski
fot. screen: Instagram / m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski przed laty był jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, a zespół Ich Troje święcił tryumfy na największych scenach. Twórcy takich hitów jak "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Powiedz" czy "Keine Grenzen" cieszyli się ogromną popularnością, na swoim koncie mają nawet udział w dwóch Konkursach Piosenki Eurowizji. Sam Wiśniewski dzięki barwnemu wizerunkowi i kontrowersjom stał się prawdziwą gwiazdą mediów, otrzymał nawet własne reality show "Jestem, jaki jestem" emitowane na antenie TVN. Rozgłos przyniosły mu także liczne związki, obecnie Michał jest ojcem piątki dzieci, w marcu 2020 roku wziął piąty ślub.

Jak wielu gwiazdorów, Wiśniewski dał się porwać sławie i wielkim pieniądzom. Uzależnienie od alkoholu i rozrzutność sprawiły, że szybko pozbył się ogromnego majątku i wpadł w długi.

- Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii - opowiadał w wywiadzie.

Na szczęście obecnie piosenkarz zdaje się wychodzić na prostą. Sam w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznał, że jego kłopoty finansowe to już przeszłość.

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski nie boi się rozprawy? Lider Ich Troje o problemach finansowych i kłopotach z prawem

Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem poinformował, że zakończyła się jego upadłość i czasy jego problemów z pieniędzmi to już przeszłość.

- Jestem bardzo szczęśliwy w życiu prywatnym. W końcu skończyła się moja upadłość. Jestem wolny od wszelkich zobowiązań, mogę zacząć od nowa. To jest ważne, bo byłem kojarzony z bankructwem przez ostatnie lata. A teraz przede mną nowy rozdział. Bardzo się cieszę - poinformował.

Wiśniewskiego czeka jeszcze rozprawa, pod koniec 2021 roku Michał usłyszał zarzuty w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku z rzekomymi nieprawidłowościami w dokumentach podczas zaciągania w SKOK Wołomin pożyczki na kwotę 2,8 milionów złotych. Lider Ich Troje wierzy jednak w sprawiedliwość i jest dobrej myśli.

- Mam oczywiście jeszcze przed sobą sprawę z zarzutami, mam nadzieję, że ona też się jak najszybciej wyjaśni. Ale jestem tak szczęśliwy prywatnie, że to mi w niczym nie przeszkadza. Jestem też świadomym człowiekiem, wiem, że niczego nie zrobiłem, więc mam nadzieję, że to będzie bardzo dobry rok - podsumował.

Czyżby był to początek nowego etapu w życiu Michała?