Zamknij

Michał Wiśniewski wściekły na festiwal w Opolu. Ich Troje pokrzywdzone? "Utwór nie zasłużył" [FOTO]

Maciej Friedrich
03.08.2021 16:32

Michał Wiśniewski podzielił się z fanami smutną informacją. Nowy singiel Ich Troje "Zatańcz Ze Mną" nie pojawi się podczas koncertu debiutów festiwalu w Opolu. Lider grupy opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

Michał Wiśniewski
fot. Karol Makurat/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Wiśniewski to postać bardzo kontrowersyjna, nie tylko ze względu na barwny wizerunek, ale także życie zawodowe i prywatne. Obecnie cieszy się z narodzin piątego dziecka u boku piątej żony, nie ukrywa jednak, że był uzależniony od alkoholu i hazardu. Imprezowemu stylowi życia sprzyjał wielki sukces, jaki odniosła grupa Ich Troje, przed laty jeden z najważniejszych krajowych zespołów wykonujących muzykę z pogranicza popu i rocka. Hity takie jak "Powiedz" czy "A wszystko to... (bo Ciebie kocham)" nuciła cała Polska, a Ich Troje podbijało największe sceny i biło rekordy sprzedaży.

Dziś grupa nie jest nawet w połowie tak popularna jak za swoich najlepszych lat, jednak konsekwentnie tworzy dla wiernych fanów nowe utwory i stara się podbić rynek. Napisany przez Jacka Wąsowskiego singiel "Zatańcz Ze Mną" miał stać się nowym radiowym hitem, nic zatem dziwnego, że Michał Wiśniewski chciał wypromować piosenkę podczas Konkursu Premier 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niestety, wokalista musiał pogodzić się z porażką, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Michał Wiśniewski wściekły na festiwal w Opolu? Piosenka Ich Troje nie pojawi się na festiwalu

Na profilu Michała Wiśniewskiego na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym wokalista przekazuje fanom smutną wiadomość. Piosenka "Zatańcz Ze Mną" nie zakwalifikowała się do opolskiego Konkursu Premier.

- "Zatańcz Ze Mną" to kompozycja Jacka Wąsowskiego i dziś zaczynamy zdjęcia do teledysku. Pod koniec września sami przekonacie się, czy utwór nie zasłużył na to, aby pojawić się w Opolu. Tymczasem jak mawia klasyk: "Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz"! Miłego dnia - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani podtrzymywali Michała na duchu i zapewniali, że piosenka jest świetna i jeszcze przyjdzie czas, kiedy będzie podbijać listy przebojów.

- Zawiść, bo byście rozwalili amfiteatr, nic tylko zawiść ludzka, jesteście najlepsi.

- Przepiękny utwór. W obecnej sytuacji nie żałuję tego, że nie wystąpicie w telewizji rządowej.

- Wspaniały utwór, nie wiedzą, co tracą. Pozdrawiam. Trzymaj się Michał - czytamy.

Jak widać Michał zawsze może liczyć na oddanych wielbicieli.