Obserwuj w Google News

Wpadka w Polsacie. Joanna Racewicz nie mogła powstrzymać się od śmiechu

1 min. czytania
04.10.2021 12:40
Zareaguj Reakcja

Wpadka w Polsacie. Prezenter Michał Cholewiński nie wiedział, że jest na wizji. Joanna Racewicz nie mogła powstrzymać się od śmiechu i taktownie upomniała kolegę.

wpadka w Polsacie
fot. screeen/Polsat

Wpadki w programach na żywo zdarzają się dosyć często i zwykle są obiektem żartów ze strony widzów. Nie inaczej było po niedawnym programie w telewizji Polsat. W programie "Nowy dzień" Michał Cholewiński zapomniał, że jest na wizji i z jego ust padły niecenzuralne słowa. Towarzysząca mu współprowadząca - Joanna Racewicz - szybko napomknęła kolegę.

Zobacz także: Magdalena Ogórek rozwodzi się. Wyciekły pierwsze szczegóły

Wpadka w Polsacie. Michał Cholewiński zaklął na wizji

Michał Cholewiński jest jednym z prowadzących polsatowski program "Nowy dzień". W niedawnym odcinku dziennikarz, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest na wizji, zaklął. Omawianą właśnie sprawą były szczepienia. Dziennikarz wyraził swoje oburzenie faktem, że ponad połowa ludzi na świecie wciąż nie została zaszczepiona nawet jedną dawką szczepionko przeciw koronawirusowi. Prezenter wyraził swoją frustrację dosadnie:

"Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. K***a, to w kategoriach planety" - powiedział zbulwersowany.

Redakcja poleca

Siedząca obok Joanna Racewicz zamilkła i nie mogąc powstrzymać śmiechu, schowała usta za dłonią. Po chwili - prawdopodobnie chcąc uświadomić Cholewińskiemu, że przerwa się skończyła, stwierdziła: "Jesteśmy już na antenie" i przeszła do kolejnego tematu. Cała sytuacja została szybko wyłapana przez widzów i krótkie wideo już krąży w sieci.