Zamknij

Magdalena Ogórek rozwodzi się. Wyciekły pierwsze szczegóły

04.10.2021 11:39

Magdalena Ogórek złożyła pozew rozwodowy już w zeszłym roku. Okazuje się, że sprawy się skomplikowały. Wyciekły pierwsze szczegóły.

Magdalena Ogórek
fot. Jan Bielecki/East News

Magdalena Ogórek należy do grona osób, które mocno chronią swoje życie prywatne, stąd jego szczegóły nie są dobrze znane. Wiadomo, że  przez wiele lat związana była z byłym posłem SLD, któremu w 2020 roku postawiono zarzuty prokuratorskie. Małżonkowie doczekali się córki, która obecnie ma 16 lat. W ubiegłym roku prezenterka TVP poinformowała, że wniosła pozew o rozwód. Z informacji, jakie przedstawił "Super Express", wynika, że sprawy nie idą gładko.

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w dwuznacznej pozie. Gwiazda tłumaczy: "To nie to, co myślicie"

Magdalena Ogórek rozwodzi się. Tabloid ujawnia szczegóły

Jak informuje "Super Express", choć Ogórek złożyła pozew już blisko półtora roku temu, do tej pory nie odbyła się nawet jedna rozprawa. Jak podał tabloid, przez ten czas nie udało się ustalić żadnego terminu, bo mąż prezenterki nie odbierał pism z sądu. Teraz miał w tej sprawie nastąpić przełom, ale data pierwszego spotkania w sądzie została wyznaczona dopiero na połowę 2022 roku.

Dziennikarz gazety skontaktował się z Magdaleną Ogórek, ale ta przekazała jedynie lakoniczną wypowiedź, w której stwierdza, że od wyborów prezydenckich nie komentuje swojego życia prywatnego. Tabloid powołuje się jednak na osoby z otoczenia prezenterki i przekonuje, że Ogórek ma być całą sprawą mocno zestresowana. Jak ujawnić mieli "bliscy" Ogórek, chciałaby mieć rozwód już za sobą.

EN_01366397_0031
fot.
loader