Obserwuj w Google News

Mariusz Kozak z „Gogglebox” ujawnia, że na planie pito alkohol. Doszło do skandalicznej sytuacji

2 min. czytania
19.02.2022 18:30
Zareaguj Reakcja

Gogglebox. Przed telewizorem” to jeden z najpopularniejszych formatów telewizji TTV. Program emitowany jest od 2014 roku. Choć niektórzy uczestnicy odchodzili, inni przychodzili, nie wpłynęło to na oglądalność formatu. Teraz Mariusz Kozak zdradza, czy na planie można było pić alkohol.

Mariusz Kozak
fot. TRICOLORS/East News

Mariusz Kozak jest jedną z głównych gwiazd programu TTV  „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wraz z Jackiem Szawiołą stanowią doskonały duet, chociaż para jakiś czas temu poinformowała o swoim rozstaniu. Teraz uczestnik opowiedział o wpadce, którą zaliczył na planie programu. Łatwo można było przesadzić.

Zobacz także:  Gogglebox: Mariusz Kozak zakochany. Kim jest jego partner?

Gogglebox. Przed telewizorem”. Mariusz Kozak zdradza kulisy programu

O Mariuszu Kozaku i Jacku Szawiole znów zrobiło się głośno z racji nowego show TTV „Pałacowe love”. Para znana z „Gogglebox” została wybrana na prowadzących, a widzowie docenili ich za poczucie humoru.

Teraz Mariusz Kozak w rozmowie z „Faktem” zdradził nieco smaczków dotyczących kulis programu „Gogglebox”. Jedno z pytań zadanych przez dziennikarza dotyczyło spożywania alkoholu. Jak się okazuje, produkcja nie ma nic przeciwko temu.

- Tak, możemy pić alkohol. Jak najbardziej możemy napić się piwa czy wina. Natomiast wiadomo – nie możemy się uchlać. Jednak zdarzyło się ze 2-3 razy, gdy trochę – jakby to delikatnie powiedzieć – „przesadziliśmy” – przyznał Mariusz Kozak z nieukrywaną szczerością.

Uczestnik przytoczył jedno ze wspomnień, które szczególnie utkwiło mu w pamięci. Podczas jednego z odcinków zdecydowanie przesadził, w dodatku palił papierosy. Dopiero kiedy obejrzał odcinek ze swoim udziałem, stwierdził, że to było za dużo.

Redakcja poleca

- Pamiętam, jak był pierwszy odcinek „Goggleboxa” 7 lat temu i obejrzała go moja mama. I powiedziała: „Wow, super program”, więc powiedziała znajomym i rodzinie, żeby obejrzeli drugi odcinek. A my w tym drugim odcinku z Jackiem strasznie zaszaleliśmy. Jeszcze wtedy jeszcze papierosy można było palić. Więc siedzieliśmy narąbani, z fajkami i oglądaliśmy The Voice of Poland. Pamiętam, że Edzia Górniak była wtedy w jury. Jak zobaczyłem, jaki ja pijaniutki byłem w tej telewizji, to powiedziałem sobie: „O nie! Nigdy więcej!” - mówił Mariusz Kozak.

Teraz jednak stara się powstrzymywać przed piciem alkoholu podczas kręcenia programu. Tłumaczy to szacunkiem do widza, jednak zdarzało się sięgnąć jeszcze po piwo lub wino.

- W poprzednim sezonie może ze dwa razy sobie z Jackiem wypiliśmy jedną butelkę wina, albo jakieś piwo, ale ogólnie już takich imprez przed telewizorem nie robimy z szacunku dla widza – wyjaśnia gwiazda „Gogglebox”.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS