Zamknij

Marina Łuczenko pokazała wideo ze "słodkim penisem". Internauci w szoku. "Przyjemności bez męża" [WIDEO]

28.09.2022 19:19

Marina Łuczenko postanowiła skorzystać z oferty cukierni sprzedającej gofry we frywolnych kształtach. Wideo żony Wojciecha Szczęsnego ze "słodkim penisem" wywołało wiele emocji wśród internautów. 

Marina Łuczenko-Szczęsna
fot. screen: Instagram @marina_official

Marina Łuczenko to jedna z najpopularniejszych polskich WAG. Żona Wojciecha Szczęsnego nie poprzestała jednak na byciu znaną małżonką znanego sportowca, od wielu lat spełnia się jako piosenkarka, aktorka i influencerka. Szczególnie aktywna jest na Instagramie, jej profil obserwuje już ponad 750 tysięcy użytkowników. To właśnie za pośrednictwem popularnego serwisu Marina pochwaliła się nagraniem, na którym zajada się słodkościami w fallicznym kształcie. Post celebrytki wywołał żywiołową reakcję internautów.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała słodycze w kształcie penisa. Kontrowersyjne nagranie celebrytki

Na profilu Mariny Łuczenko-Szczęsnej na Instagramie pojawiło się nagranie, które wywołało zdziwienie wielu fanów piosenkarki. Żona Wojtka Szczęsnego postanowiła pokazać fanom produkty jednej z popularnych warszawskich cukierni. Lokal zyskał rozgłos dzięki oryginalnym gofrom. Nie da się nie zauważyć, że słodkości mają kształt penisa. Nic dziwnego, że zajadająca produkt Marina wywołała zdziwienie i rozbawienie wielu swoich wielbicieli.

- Wymyśl opis - napisała Łuczenko-Szczęsna w opisie nagrania. Na reakcję użytkowników sieci nie musiała długo czekać.

- Trochę chu*owe.

- Czekoladowy flet.

- Przyjemności bez męża.

- Ulala ale kształtowe rarytasy - czytamy.

Zdaniem części fanów film opublikowany przez Marinę jest "na siłę" kontrowersyjny i niesmaczny, większość osób doceniła jednak frywolne poczucie humoru piosenkarki. A jak wy oceniacie nagranie Mariny z niegrzecznym gofrem?

loader