Zamknij

Marina pokazała przepiękną mamę! "Zobaczcie, 30 lat różnicy" [FOTO]

13.09.2022 15:48

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej mama wyglądają jak siostry. Nagranie, w którym żona Wojciecha Szczęsnego pokazuje, jak pomalowała swoją mamę, zrobiło prawdziwą furorę na Instagramie. Internauci są pod ogromnym wrażeniem urody pani Ałły Łuczenko. 

Marina Szczęsna
fot. Instagram:@marina_official

Marina Szczęsna pokazała fanom, jak wygląda jej mama, Ałła Łuczenko. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że obok 33-letniej żony Wojciecha Szczęsnego stoi jej starsza siostra, bo obie łączy nadzwyczajne podobieństwo.  

Marina Szczęsna i jej mama pokazują podobieństwo 

Nie tylko mama Blanki Lipińskiej jest przykładem na to, że czasami matki wyglądają równie młodo (a nawet młodziej!) co ich córki. W przypadku pani Małgorzaty Lipińskiej nikt nie daje wiary, że przekroczyła sześćdziesiątkę. To samo można powiedzieć o mamie Mariny Szczęsnej. Ałła Łuczenko pojawiła się w najnowszym filmiku Mariny, by zaprezentować makijaż, jaki wykonała jej córka. 

Pomalowałam dzisiaj swoją mamę, trochę dla siebie tak. Zobaczcie, 30 lat różnicy. Mam nadzieję, że będę wyglądać tak, jak moja mamusia - powiedziała dumna z pięknej rodzicielki Marina.

Pani Ałła, która kilka lat temu świętowała sześćdziesiąte urodziny, na filmiku wygląda niewiarygodnie młodo. Poza tym nietrudno dostrzec, że to głównie po niej Marina odziedziczyła urodę. Internauci byli pod wrażeniem mamy artystki, która mogłaby być jej starszą siostrą.

Jezu, jaka piękna! Prześliczne jesteście, mama ogromny sztos!

Jak dwie krople wody

Jesteście identyczne, piękne, fascynujące. Nie mogę się napatrzeć!

Prawda, że Marinę z mamą łączy nadzwyczajne podobieństwo? 

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Pokazała urocze nagranie. "Już wszystko jasne!" [WIDEO]

loader
Gwiazdy świętują Dzień Matki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / juliawieniawa / anja_rubik / annalewandowskahpba