Obserwuj w Google News

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się. "Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można"?

2 min. czytania
03.01.2022 11:20
Zareaguj Reakcja

Marcela Leszczak i Misiek Koterski jakiś czas temu ponownie wrócili do siebie. Wygląda na to, że w ich związku wszystko bardzo dobrze się układa i chcą spróbować jeszcze raz stworzyć prawdziwą rodzinę. Koterski w Nowy Rok oświadczył się swojej ukochanej.

Marcela Leszczak i Michał Koterski
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Marcela Leszczak i Misiek Koterski choć tworzyli zgraną parę, kilka miesięcy temu rozstali się. Koterski wszedł w związek z Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu "Gdzie Diabeł nie może, Tam Baby Pośle".  Choć ich Instagramy kipiały od namiętnych, wspólnych zdjęć, relacja Miśka i Dagmary była krótka. Aktor wrócił do matki swojego synka Fryderyka - modelki Marceli Leszczak. Wygląda na to, że zakochani planują sformalizować swój związek. Michał Koterski w Nowy Rok oświadczył się swojej ukochanej.

Zobacz też:  Leszczak i Koterski: najpierw plotki o powrocie, a teraz taka nowina. To już oficjalne

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się. "Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można?"

Marcela pochwaliła się na Instagramie, że przyjęła oświadczyny ukochanego.

"Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? @misiekkoterski 1.01.22" - napisała.

Marcela Leszczak i Michał Koterski poznali się w teatrze, podczas jednego ze spektakli Michała.

"Poznaliśmy się w teatrze w Nowy Rok na spektaklu Michała i tak zaczęła się nasza historia. Michała producentka poznała nas przed spektaklem i później, jak Michał wspomniał, wyszukiwał mnie cały czas wzrokiem po siedzonkach tam z przodu, gdzie siedzę" - mówiła Leszczak w jednym z wywiadów. Michał nie ukrywał przed Marcelą hulaszczej przeszłości.

"Michał nie próbował udawać kogoś innego. W tej miłości nie było żadnego kalkulowania: źle czy dobrze, za szybko, czy za mocno? Szliśmy razem i dotrzymywaliśmy sobie kroku" - stwierdziła Marcela Leszczak w wywiadzie dla "Vivy!".

Marcela i Michał zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Owocem ich miłości jest 4-letni syn Fryderyk.

Te gwiazdy Hollywood mówią po polsku! [ZDJĘCIA]