Obserwuj w Google News

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się. Aktorka skomentowała sprawę. "Niezależnie ode mnie"

2 min. czytania
26.10.2021 10:11
Zareaguj Reakcja

Michał Koterski i Dagmara Bryzek nie są już razem. Aktorka znana z "Korony królów" potwierdziła, że nie jest już partnerką Miśka i skomentowała medialne doniesienia. Zdradziła także, czy żałuje, że zdecydowała się na związek.

Michał Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Koterski to popularny polski aktor, syn reżysera Marka Koterskiego. To właśnie w filmie taty "Ajlawju" zadebiutował na ekranie. Popularność zyskał w kolejnych filmach ojca. W "Dniu świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" wcielił się w uwielbianą przez widzów postać niezbyt lotnego syna Adama Miauczyńskiego. Kreacje przyniosły mu popularność i kolejne zawodowe propozycje. Wystąpił w "Jak oni śpiewają", prowadził autorski talk-show oraz zagrał w takich produkcjach jak "Świadek koronny" czy "Chrzest". Wielokrotnie pojawiał się w "Świecie według Kiepskich", a w 2009 roku dołączył do obsady "Pierwszej miłości". Przełomem w karierze Miśka może okazać się film "Gierek" zapowiedziany na styczeń 2022 roku, w którym Koterski zagra główną rolę.

Michał może cieszyć się z kolejnych zawodowych sukcesów, jednak od pewnego czasu nie wiedzie mu się w życiu osobistym. W 2016 roku aktor związał się z modelką Marcelą Leszczak, rok później ogłosili zaręczyny, a na świat przyszedł ich syn Fryderyk. Choć w mediach społecznościowych prezentowali się jako doskonale dobrana para, rozstali się, by ponownie związać w 2019 roku. Niestety, druga próba także okazała się nieudana. Wyglądało na to, że Koterski odnajdzie szczęście u boku Dagmary Bryzek, aktorki doskonale znanej fanom " Korony królów" i "Na Wspólnej". Niestety, okazało się, że także ten związek przeszedł do historii.

Pamiętnik
7 Zobacz galerię
fot. NewLine Cinema/Moseley Melissa/Album/East News
Redakcja poleca

Michał Koterski i Dagmara Bryzek nie są już razem. Aktorka potwierdziła rozstanie

Zapewnienia o łączących parę uczuciu i urocze zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych to już przeszłość. Michał Koterski i Dagmara Bryzek nie są już parą, o czym w rozmowie z portalem Pudelek poinformowała sama aktorka. Podkreśliła, że rozstali się w przyjaznych stosunkach.

- Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni - wyznała.

Dagmara nie żałuje czasu, jaki przeżyła z Michałem i zdaje sobie sprawę, że ich rozstanie będzie głośno komentowane przez media.

- Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną, wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło - podsumowała.

Koterski do tej pory nie skomentował sprawy.