Zamknij

Małgorzata Rozenek traci blask? Program z jej udziałem zdjęto z głównej anteny

14.09.2021 18:18

Małgorzata Rozenek jest jedną z gwiazd "Projektu Lady". Niestety, program został zdjęty z anteny TVN i przeniesiony do innego kanału. Co na to "Perfekcyjna"? Jak mówi, to nie jest jedyna zmiana, związana z programem.

Małgorzata Rozenek
fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek już od kilku lat należy do grona największych gwiazd TVN. Celebrytka i osobowość telewizyjna, której dużą sławę przyniósł udział w "Perfekcyjnej pani domu", w którym uczyła kobiety, jak dbać o dom i rodzinę i szalejąc z białą rękawiczką, testowała, jak dobrze bohaterki jej programu sprzątają kurze, wykorzystała swoje pięć minut do budowania pozycji w Grupie TVN. Jednak największy wpływ na rozwój kariery Małgorzaty Rozenek miał udział w reality show "Azja Express", gdzie wystąpiła z Radosławem Majdanem. Dzięki programowi para zyskała wielu fanów, którzy do tej pory pozostają jej wierni.

Zdaniem niektórych komentujących, czas Małgorzaty Rozenek powoli dobiega końca. Gwiazda działa już na tylu polach, że pojawiają się opinie, że niemal wychyla się fanom z lodówki. Nie tylko jest gwiazdą telewizji, ale też pojawiła się w filmie Patryka Vegi, od pewnego czasu ma swoją markę odzieżową oraz firmę cateringową. Jest też niezwykle aktywna w social mediach, gdzie coraz częściej spotyka się z krytyką. Czyżby zdjęcie "Projektu Lady" z anteny TVN i przeniesienie programu do TVN7 miało być potwierdzeniem, że Rozenek powoli traci swój gwiazdorski blask? "Perfekcyjna" postanowiła w tej sprawie zabrać głos.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba miała wypadek na planie programu. "Pękło mi jedno żebro"

Małgorzata Rozenek komentuje przeniesienie "Projektu Lady" do TVN7

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek wcale nie uważa, by zdjęcie programu, w którym jest jedną z głównych gwiazd, mogło być dla niej niekorzystne. Ona sama podkreśla, że ma to związek z licznymi zmianami w programie, a przeniesienie "Projektu" na inną antenę to nie jedyne, co czeka widzów. Dodaje, że format ten ogląda się bardzo dobrze.

"To nie jest jedyna zmiana, która czeka "Projekt Lady". Mamy nowe miejsce, nowe zasady, nowe zadania. Projekt Lady ogląda się bardzo dobrze, jest bardzo chętnie widziany. Cieszymy się bardzo, że będzie nam dane eksplorować nowy kanał. Tak silny, tak mocny i tak ważny dla grupy Discovery jak TVN 7" - stwierdziła Rozenek wypowiedzi dla serwisu Jastrząb Post. Na pytanie o to czy nie obawia się, iż fani grupy podzielą się na zwolenników "Projektu Lady" i "Hotelu Paradise" Rozenek odpowiada z pełny przekonaniem:

"Nie ma się co dzielić. Ja jestem za łączeniem, a nie dzieleniem. I Hotel Paradise, i Projekt Lady tworzy ta sama firma producencka Golden Media, z którą ja mam przyjemność pracować od początku swojej kariery [...]. To jest tak, że my jesteśmy naprawdę grupą przyjaciół i cieszymy się, że możemy działać razem" - stwierdziła.

loader