Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich planach po porodzie. Wyjedzie z kraju

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
26.02.2020 11:46
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek przygotowuje się na przyjście na świat jej trzeciego dziecka. Gwiazda coraz częściej mówi o tym, co planuje robić po porodzie. W rozmowie z "Plotkiem" zdradziła, że najprawdopodobniej wyleci z kraju.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Roznek-Majdan o działalności charytatywnej

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo powita na świecie swoje trzecie dziecko. Pierwszy syn ze związku z Radosławem Majdanem otrzyma imię Edward. Prezenterka przyznaje, że w ciąży czuje się bardzo dobrze - jest aktywna zarówno na polu zawodowym, jak i w innych dziedzinach. Prężnie rozwija się przede wszystkim jej fundacja, która ma zajmować się edukacją i pomaganiem parom, które muszą korzystać z medycyny w leczeniu niepłodności.

- Bardzo się teraz skupiam na swojej działalności charytatywnej. 8 marca w Senacie odbędzie się konferencja Prawa Kobiet na Dzień Kobiet. Będziemy rozmawiać o wyzwaniach, które stoją przed kobietami i będziemy szukali na nie rozwiązania. To będzie wydarzenia, które będzie inaugurować rozpoczęcie działalności mojej fundacji (...) U mnie jest bardzo przejrzyste finansowane. Całość fundacji jest finansowana z moich prywatnych środków i chcę, żeby na razie tak zostało - zdradziła Rozenek w rozmowie z "Plotkiem".

Małgorzata Rozenek-Majdan wyleci z kraju po porodzie

Małgorzata Rozenek po porodzie pragnie skupić się przede wszystkim na dziecku. Gwiazda przyznała, że pomóc w tym może... wyjazd z kraju.

- W czerwcu rodzi się ten mały, wyczekany człowiek i nie ukrywam, że chcę te pierwsze kilka miesięcy poświęcić tylko jemu. Całkiem się usuwam. Wyjeżdżamy nawet z kraju na jakiś czas. Jak jestem tu - to zawsze mnie coś kusi. Tutaj jakiś event, tutaj kawa z koleżankami, może by ktoś przyszedł. A chcę, żebyśmy my, nasze dzieci, nasze psy byli razem i tak odnaleźli się w tym czasie, poznali się z małym. I wtedy wrócę jesienią do Polski i do pracy - zdradziła.

Małgorzata Rozenek nie powiedziała, gdzie dokładnie planuje wyjechać. Celebrytka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, jednak fani zastanawiają się, czy nie odpuści kontaktu z nimi tuż po porodzie.

RadioZET.pl/PCh