Zamknij

Małgorzata Rozenek zachwyciła na ramówce TVN. Kreacja mocno podkreśliła ciążowy brzuszek [FOTO]

Judyta Wanicka
25.02.2020 15:26

Małgorzata Rozenek pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2020. Prowadząca "Projekt Lady" pojawiła się w czarnej, obcisłej sukni, która mocno podkreśliła ciążowe krągłości. 

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek jeszcze kilka dni temu wypoczywała w tyrolskim kurorcie, a już dziś stawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2020. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i choć mogłaby odpuścić sobie pewne imprezy, stara się wzorowo wywiązywać z zawodowych powinności. Na konferencji zjawiła się po to, by promować swoje najważniejsze programy, w tym kolejną edycję show "Projekt Lady". 

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN 2020

We wtorek, 25 lutego, odbyła się konferencja ramówkowa TVN-u, na której pojawiły się największe gwiazdy stacji. Swoje programy i seriale promowali m.in. Magda Gessler, Izabela Janachowska, Małgorzata Kożuchowska, Paulina Krupińska czy Agata Młynarska.

Wszystkie oczy zwrócone były jednak na Małgorzatę Rozenek-Majdan. Gwiazda, podobnie jak na balu piłkarskim, ponownie postawiła na wytworną czerń. Miała na sobie elegancką suknię do kostek, mocno opinającą ciążowy brzuch. Do kreacji dobrała płaszcz z błyszczącymi zdobieniami na ramionach. Stylizację uzupełniła sandałkami na obcasie i torebką z motywem gwiazd i księżyca.

Była to jedna z najbardziej spektakularnych stylizacji spotkania.

RadioZET.pl/jw