Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża. Pokazała wzruszające zdjęcie [FOTO]

29.09.2020 10:34

Małgorzata Ostrowska- Królikowska opublikowała wzruszające zdjęcie z Pawłem Królikowskim. Gwiazda "Klanu" podzieliła się fotografią z marca 2019 roku. Pod postem posypało się mnóstwo wzruszających słów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zimą tego roku pożegnała ukochanego męża - Pawła Królikowskiego, który zmarł po długiej chorobie neurologicznej. Aktorka co jakiś czas publikuje zdjęcia  męża w mediach społecznościowych.

Ostatnio pokazała wspólne zdjęcie z ukochanym sprzed roku. "Wspomnienie marzec 2019" - napisała, wstawiając czarne serduszko.

Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych słów ze strony internautów. "Ci, których kochamy nigdy, nie umierają, bo miłość to nieśmiertelność", "ale ma Pani Anioła", "tęsknimy", "brakuje tego pozytywnego człowieka i uśmiechu", "wspomnień nikt nie może zabrać" - piszą internauci.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o życiu po śmierci męża. "Świat teraz przystopował"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wzruszające zdjęcie z Pawłem Królikowskim [FOTO]

Paweł Królikowski w 2015 roku przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Kolejnej operacji musiał poddać się w 2019 roku. Niestety, nie udało się uratować jego życia. Zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat. Pośmiertnie został odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej. Paweł Królikowski osierocił piątkę dzieci - synów: Antka, Ksawerego i Jana oraz dwie córki: Julię i Marcelinę.

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZet.pl