Obserwuj w Google News

Maja Bohosiewicz jedzie pociągiem bez biletu. Pije piwo i nie ma gotówki. "Także YOLO" [FOTO]

2 min. czytania
01.07.2022 21:23
Zareaguj Reakcja

Maja Bohosiewicz wybrała się na Open'er Festival 2022 pociągiem. Gwiazda przyznała, że jedzie do Gdyni "na spontanie". "Piję piwo w Warsie, nie mam gotówki, rozładowany telefon i czekam aż wjadę na koncerty". 

Maja Bohosiewicz jedzie pociągiem bez biletu. Pije piwo i nie ma gotówki. "Także YOLO" [FOTO]
fot. Instagram:@majabohosiewicz

Na Open'er Festival 2022 w Gdyni ściągnęła plejada polskich gwiazd. Na koncerty zjechali celebryci i influencerzy, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Jessica Mercedes, Iga Lis, Oliwia Bieniuk, Kuba Wojewódzki i Mery Spolsky. Impreza powróciła po dwuletniej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, ale nie obyło się bez kłopotów.

W piątek wieczorem Open'er 2022 został przerwany z powodu nawałnicy. Zarządzono ewakuację publiczności z lotniska w Babich Dołach. Tego dnia miały się odbyć koncerty. m.in. Dua Lipy i Megan Three Stallion. Organizatorzy zapowiedzieli wznowienie imprezy, gdy pozwolą na to warunki pogodowe. 

Redakcja poleca

Maja Bohosiewicz pojechała na Open'er "jak licealistka" 

Niestety nawałnica zepsuła zabawę także Mai Bohosiewcz, która pędziła do Gdyni pociągiem, żeby zdążyć na swoje ulubione gwiazdy. Celebrytka wsiadła w pociąg z "dwiema parami majtek na sobie" i małą torebką, w której znalazło się wszystko oprócz najważniejszego - biletu i gotówki.

Zapakowałam do mojej torebki wszystko na dwa dni, żeby prosto z pociągu wskoczyć na Dua Lipę. Mam na tyłku dwie pary majtek - druga na jutro. Mam perfumy, leki, makijaż, książkę. Nie mam tylko biletu na pociąg - bo ich nie ma. Także... YOLO - napisała Maja. 

BOHOSIE1
fot. Instastories:@majabohosiewicz

Siostra Sonii postawiła na spontan jak za dawnych lat. 

A na ten moment czuję się jak licealistka. Piję piwo w Warsie, nie mam gotówki, rozładowany telefon i czekam aż wjadę na koncerty. Jesu, Boże - ekscytowała się.

Być może gwiazda jakoś potem zdobyła bilet, bo jeśli nie, to trochę słabo jechać na gapę i chwalić się tym w sieci. Podziwicie "odwagę"? 

bohosie2
fot. Instastories:@majabohosiewicz
Opener Festival 2022 Glass Animals Tove Lo Michael Kiwanuka
15 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / Meredith Truax / Olivia Rose