Zamknij

Magda Gessler reklamuje pompy ciepła i usuwa nieprzychylne komentarze fanów

03.11.2022 10:25

Magda Gessler po raz kolejny zaskoczyła fanów ekstrawaganckim doborem reklamowanych produktów i usług. Tym razem gwiazda TVN zaczęła promować pompy ciepła, czym oburzyła fanów. Nieprzychylne komentarze zaczęły jednak znikać z sieci.

magda-gessler-reklamuje-pompy-ciepła-usuwa-komentarze
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN, a „Kuchenne rewolucje” doczekały się już 25 sezonów. Swoją popularność Gessler monetyzuje, biorąc udział w licznych reklamach oraz promując produkty i usługi na swoim Instagramie. Restauratorka wzięła już udział w reklamie preparatów na wzdęcia, nagrała spot promujący serial „Orange Is the New Black”, wystąpiła też w kampanii popularnej gry mobilnej. Magda po raz kolejny zaskoczyła swoich odbiorców i tym razem zachęca do instalacji pomp ciepła. Niestety fani nie wydawali się zachwyceni działalnością idolki.

Magda Gessler zachęca do instalacji pomp ciepła. Fani: „pieniądz nie śmierdzi”

Gwiazda TVN wystąpiła razem z Cezarym Żakiem w emocjonalnym spocie firmy produkującej pompy ciepła. Internauci nie byli zadowoleni z takiej formy promocji i wyrazili swe niezadowolenie w sieci.

Nie wiedziałem, że jest pani też ekspertem w dziedzinie instalacji grzewczych.

- Pompa ciepła nie jest czasem na prąd, który też jest absurdalnie drogi? Poza tym nie spodziewałbym się takiej reklamy u Pani.

- Trochę bez sensu, ale rozumiem, że pecunia non olet (pieniądze nie śmierdzą) - pisali lekko zdegustowani fani. Jednak nieprzychylne komentarze w „tajemniczych” okolicznościach zaczęły znikać z sieci.

magda-gessler-reklamuje-pompy-ciepła
fot. Screen Instagram (@magdagessler_official)

Mimo wszystko nie zabrakło także pozytywnych opinii. Internauci docenili temperament i wysoki poziom zaangażowania w „grę aktorską” Gessler.

- Madzia, ja tobie odmówić nie potrafię.

- Pani temperament ogrzeje całą Polskę. Besos - pozdrawiali idolkę.

Myślicie, że celebryci powinni angażować się w reklamowanie produktów, z którymi przynajmniej na pozór nie mają zbyt wiele do czynienia?

loader
magda-gessler-reklamuje-pompy-ciepła2
fot. Screen Instagram (@magdagessler_official)
cezary-żak-reklamuje-pompy-ciepła
fot. Screen Instagram (@magdagessler_official)