Zamknij

Królowa Elżbieta II kończy 96 lat. Pałac Buckingham opublikował piękne zdjęcie [FOTO]

Sylwia Wamej
21.04.2022 10:09

Królowa Elżbieta II 21 kwietnia kończy 96 lat. Jak donoszą zagraniczne media, brytyjska monarchini planuje świętować uroczystość w  królewskiej posiadłości Sandringham w Norfolk. Z okazji urodzin Elżbiety II w mediach społecznościowych Royal Family pojawiła się nowa fotografia Elżbiety, wykonana w marcu tego roku.

Królowa Elżbieta II
fot. Instagram.com/The Royal Family

Królowa Elżbieta II 21 kwietnia obchodzi 21 urodziny. Z tej okazji na instagramowym profilu The Royal Family pojawiła się nowa fotografia brytyjskiej monarchini, wykonana w marcu tego roku. Królowa została sfotografowana ze swoimi dwoma kucykami, które wezmą udział w tegorocznym Królewskim Pokazie Koni w Windsorze.

Zobacz też: Książę Harry pogodził się z królową Elżbietą II? Opowiedział o spotkaniu. "Wspaniale było ją zobaczyć"

Królowa Elżbieta II kończy 96 lat. Pałac Buckingham opublikował wyjątkowe zdjęcie

"Zdjęcie zrobione w zeszłym miesiącu na terenie zamku Windsor jest czwartym z serii fotografii opublikowanych przez Royal Windsor Horse Show, po zdjęciach z okazji Złotego Jubileuszu, Platynowego Jubileuszu i 90. urodzin Jej Królewskiej Mości" - czytamy na Instagramie The Royal Family.

Elżbieta na fotografii pozuje z kucykami Bybeck Nightingale po prawej stronie i Bybeck Katie z lewej strony. Warto dodać, że urodziny Królowej uczczone zostaną specjalnym pokazem jeździeckim. Brytyjska monarchini planuje świętować swoje święto w królewskiej posiadłości Sandringham w Norfolk. Elżbieta chce też zatrzymać się w dawnym domu księcia Filipa, Wood Farm. Mąż królowej pomieszkiwał tam po tym, gdy przeszedł na królewską emeryturę w 2017 roku. Królowa Elżbieta w ten sposób chce być bliżej ukochanego męża, mimo tego, że przecież nie ma go już na świecie.

Nowa fotografia Elżbiety na pewno ucieszy wszystkich tych, którzy w ostatnim czasie zamartwiali się o jej zdrowie. Na zdjęciu widać, że Elżbieta jest w dobrej kondycji.

Na instagramowym profilu Royal Family pojawiło się również zdjęcie, na którym Elżbieta ma zaledwie dwa latka. "Dzisiaj, gdy Królowa kończy 96 lat, udostępniamy to zdjęcie, zrobione, gdy miała 2 lata" - czytamy na Instagramie.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET