Obserwuj w Google News

Kris Jenner zapomniała, że kupiła mieszkanie. "Ma tyle kasy, że zapomniała, że miała to miejsce”

1 min. czytania
23.09.2022 20:00
Zareaguj Reakcja

Wypowiedź Kris Jenner stała się ostatnio hitem internetu. Gwiazda reality-show o rodzinie Kardashianów miała zapomnieć o jednym z mieszkań, które posiada. Zabawne?

Kris Jenner
fot. Instagram Screen (@kardashianshulu)

Kris Jenner to matka najbardziej rozpoznawalnych celebrytek świata. Kim, Courtney, Khloe, Kylie i Kendall przez lata gościły na ekranach Amerykanów. Kris metody promocji swojej rodziny opracowała do perfekcji. Niedawno gwiazda wraz z córkami ogłosiła koniec ich telewizyjnego reality-show, by niedługo później poinformować o produkcji nowego programu tym razem na jednej z platform streamingowych. Niebawem fani zobaczą drugi sezon. Jak tym razem postanowiła wypromować go „momager” Kris Jenner?

Redakcja poleca

Kris Jenner zapomniała, że ma mieszkanie

W zapowiedzi drugiego sezonu reality-show celebrytek fani słyszą rozmowę Kris z Khloe. Córka pyta matki, kiedy ostatnio była w mieszkaniu w Beverly Hills. W odpowiedzi usłyszała od nieco zbitej z tropu Jenner, że apartament ten pełni rolę „prywatnej, świątecznej stacji do pakowania prezentów” i jest jak „warsztat Świętego Mikołaja”.

- Trochę zapomniałam, że tam jest - powiedziała chwilę później rozbawiona Kris, dodając, że zakupiła mieszkanie, aby być bliżej swojej mamy, Mary Jo „MJ” Campbell i kuzynki, Cici Bussey, które mieszkały w tamtej okolicy.

Khloe nie zwracała już jednak uwagi na tłumaczenia matki.

- Ma tyle kasy, że zapomniała nawet, że miała to miejsce – skwitowała.