Obserwuj w Google News

Kim Kardashian retuszuje zdjęcia swoich dzieci? Gwiazda w ogniu krytyki. "Chore, to jest takie smutne" [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2022 16:20
Zareaguj Reakcja

Powszechnie wiadomo, że wiele gwiazd retuszuje komputerowo swoje zdjęcia, by prezentować się lepiej w sieci. Jednak Kim Kardashian ma przerabiać zdjęcia swoich dzieci, co udowodnił jeden z internautów. Na celebrytkę wylała się fala krytyki.

Kim Kardashian
fot. screen: YouTube TODAY with Hoda & Jenna

Kim Kardashian to jedna z osób, której zdjęcie mogłoby znaleźć się w encyklopedii, ilustrując hasło " celebrytka". Dzięki udziałowi w amerykańskim reality show "Z kamerą u Kardashianów" zyskała międzynarodową sławę i zarobiła ogromne pieniądze. Dosyć powiedzieć, że w roku 2010 jej zarobki miały wynosić nawet sześć milionów dolarów, a w 2021 roku jej majątek przekroczył miliard dolarów. Rozgłos przyniosła jej znajomość z Paris Hilton i seks taśma nakręcona z wokalistą Rayem J, która wyciekła do sieci. Dziś Kim to już żywa marka - aktorka, bizneswoman, producentka telewizyjna, modelka, a nawet wokalistka.

Jak wiele innych światowych gwiazd, Kardashianka traktuje media społecznościowe jako jeden ze sposobów na kontakt z fanami, zwiększanie swojej popularności i zarabianie ogromnych pieniędzy dzięki reklamom. Jest jedną z gwiazd, która nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej i retuszowania swoich zdjęć, wielokrotnie była także ganiona za wpadki, kiedy przesadziła z "upiększaniem się" lub nie dopilnowała pracowników pracujących nad jej fotografiami. Okazuje się jednak, że Kim dla zasięgów przerabia także zdjęcia swoich dzieci, co dla wielu internautów jest sporą przesadą.

ZOBACZ TAKŻE:  Polskie gwiazdy, które ujawniły, że doświadczyły przemocy [GALERIA]

Redakcja poleca

Kim Kardashian retuszuje zdjęcia dzieci? Celebrytka skrytykowana za poprawianie urody pociech

Jeden z internautów, właściciel profilu Problematic Fame, postanowił przyjrzeć się bliżej zdjęciom dzieci Kim Kardashian, które te opublikowała w sieci. Zestawił je z fotografiami pochodzącymi z profili fotografów i agencji, żeby udowodnić, że celebrytka "poprawia" nawet swoje pociechy. Kardashianka miała między innymi "zmniejszyć" głowę i brzuch swojej córki North, zmienić kształt nosa trzyletniego Psalma czy podnieść kąciki ust czteroletniej Chicago.

- Nie potrafię sobie wyobrazić, dlaczego matka mogłaby czuć potrzebę zmieniania rysów swoich dzieci. To obrzydliwe i mam nadzieję, że Kim zdaje sobie sprawę, że jej dzieci nie muszą być photoshopowane - czytamy we wpisie na profilu Problematic Fame.

Internauci nie pozostawili na Kim suchej nitki, w komentarzach nie kryli oburzenia zachowaniem gwiazdy. Ich zdaniem takie zabiegi są toksyczne i mogą odbić się na dzieciach.

- Widzicie, to jest moment, w którym należy się zatrzymać i się nad sobą zastanowić. Wyobrażacie sobie mieć tak wypaczone poczucie rzeczywistości, żeby edytować piękne twarze swoich dzieci i ich ciała, by pasowały do dorosłych standardów?

- To jest takie smutne, to chore.

- Czuję smutek z powodu tych dzieci. Wyobraźcie sobie, gdy będą starsze, zobaczą wszystkie te rzeczy i będą czuły się zakompleksione, bo ich własna mama przerobiła ich w Photoshopie.

- To jest więcej niż toksyczne.

- Dzieci nie powinny przez to przechodzić w tak młodym wieku - czytamy.