Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa zaliczyła nagą wpadkę na TikToku. Odsłoniła za dużo [FOTO]

Judyta Wanicka
1 min. czytania
03.04.2020 12:27
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa przez przypadek odsłoniła za dużo ciała. Luźna sukienka i brak bielizny okazały się zdradliwe. Wieniawa przez przypadek pokazała nagą pierś. 

Julia Wieniawa
fot. TikTok:@julia_wieniawa

Julia Wieniawa umila sobie domową kwarantannę nagrywaniem tanecznych filmików na Instagramie i TikToku. W ten sposób gwiazda rekompensuje sobie brak występów w "Tańcu z gwiazdami", które zostały przerwane ze względu na epidemię koronawirusa. Ostatnio aktorka popisywała się swoją gibkością w baletowym tańcu i ogłosiła challenge "Jak wysoko podniesiesz nogę". Odtworzyła także choreografię, którą podczas Super Bowl wykonała Jennifer Lopez. Największe zainteresowanie wzbudziło jednak nagranie na TikToku, w którym celebrytka przez przypadek pokazała swoje wdzięki.  

Julia Wieniawa odsłoniła pierś na TikToku

Julia Wieniawa zamieściła zabawny lip-sync, w którym przemawia głosem Marka Wahlberga. Aktorka pojawia się w piżamie i bez makijażu, by za chwilę przemienić się w gwiazdę z czerwonego dywanu.

julia wieniawa 4
fot. TikTok:@juliawieniawa

Niestety luźna sukienka z głębokim dekoltem naraziła wystrojoną Julię na wpadkę. Gdy stanęła bokiem, oczom fanów ukazała się jej naga pierś. Widzowie od razu zareagowali w komentarzach.

Zobaczyłam na końcu coś, czego nie powinnam...

Ups, coś się pokazało. 

Wyszło ze smaczkiem - pisali fani. 

julia wieniawa 3
fot. TikTok:@juliawieniawa

 

RadioZET.pl/jw