Zamknij

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zamieszkali razem. Gwiazda zdradziła szczegóły

20.10.2021 15:50

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą szczęśliwą parę. Ostatnio związek aktorów wskoczył na kolejny poziom. W rozmowie z Pomponikiem Julia Wieniawa zdradziła, że postanowiła zamieszkać z uochanym.

Julia Wieniawa
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki od jakiegoś czasu tworzą zgraną parę. Choć znają się już długo, parą zaczęli być w listopadzie ubiegłego roku. Ostatnio ich związek wkroczył na kolejny poziom. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl Julia Wieniawa zdradziła, że postanowiła zamieszkać razem z ukochanym. Jak zdradziła, ta decyzja była przełomowa dla ich związku.

 

Zobacz też: Julia Wieniawa odpowiada na krytykę współpracy Maty z fastfoodem. "Czy Mata jest otyły?"

 Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zamieszkali razem. Gwiazda zdradziła szczegóły

"Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem" - wyznała Julia Wieniawa.

Celebrytka zdradziła też, że ufa swojemu ukochanemu. Na co dzień są wobec siebie fair.

"Nie mamy takich zasad spisanych. Myślę, że ufamy sobie na tyle, że nie musimy. Ja na przykład nigdy nie sprawdzałam telefonu Nikodema, nie mam takiej potrzeby. Bardzo mu ufam. Raczej nie ogląda się za innymi. Jesteśmy po prostu wobec siebie fair. Uczymy się z dnia na dzień siebie na nowo i siebie nawzajem. Nie mogę powiedzieć jednej rzeczy, której mnie nauczył, nie ma co, nie chce mi się gadać" - podkreśliła.

Wcześniej Julia Wieniawa spotykała się z Aleksandrem Baronem i Antkiem Królikowskim. Z kolei Nikodem Rozbicki spotykał się z modelką Milą Camel oraz blogerką Maffashion. Łączono go również z Katarzyną Sawczuk.

loader