Zamknij

Joanna Przetakiewicz szczerze odpowiada na krytykę internautki. "Zły makijaż albo za duże policzki"

06.01.2021 10:20

Joanna Przetakiewicz zafundowała sobie w nowym roku metamorfozę fryzury. Pochwaliła się zdjęciem, ale kilku komentarzy z pewnością się nie spodziewała. Internautki zaczęły komentować zmianę, a jedna z nich dosadnie skrytykowała wygląd twarzy celebrytki.

Joanna Przetakiewicz szczerze odpowiada na krytykę internautki. "Zły makijaż albo za duże policzki"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Przetakiewicz rozpoczęła 2021 rok od metamorfozy swojej fryzury. Zafundowała sobie grzywkę i w nowy sposób ułożyła włosy. Metodę zdradziła w sieci, tuż obok zdjęcia w swoim nowym, lekko odmienionym looku. Jak zaznaczyła, nie zależy jej na diametralnych zmianach w wyglądzie, bo to, jak wygląda, "jest jej DNA".

Internautki zwróciły uwagę na cięcie grzywki, ale nie wszystkie doceniły tę zmianę. Jedna z komentujących pokusiła sie o uwagi na temat wyglądu twarzy projektantki.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o ciężkiej chorobie Rinke Rooyensa. "Lekarze byli bezradni"

Joanna Przetakiewicz odpowiada internautce. Celna riposta

"NEW LOOK? Włosy: najpierw trochę podcięte i wycieniowane, potem wysuszone głową w dół dla puszystości. Grube pasma zakręcamy na palec i wszystkie zapinamy OD TWARZY, czyli do tyłu. Można użyć grubych, piankowych papilotów.
Po 15 min rozpuszczamy. Na to spray ze słonej wody, tzw surferski lub lakier i gotowe" - oto recepta na wygląd w stylu Joanny Przetakiewicz.

Internautkom bardzo się taka fryzura podoba, choć zauważyły, że tak naprawdę niewiele się zmieniło. Jedna z komentujących postanowiła jednak wypowiedzieć się nie tyle na temat włosów, ile wyglądu twarzy projektantki, zarzucając jej albo zły makijaż, albo zbyt wypełnione policzki. Był to komentarz w stylu

"Pani jest bardzo piękna i super zgrabna. Ale albo zły makijaż oczu, które je pomniejsza, albo te troszkę zbyt duże policzki powodują jakiś dziwny efekt optyczny małych szparek ocznych. Czasami się nie widzimy a nikt nie powie wiec ja mówię" - napisała czujna obserwatorka.

Joanna Przetakiewicz postanowiła odpowiedzieć, a swoją ripostą pokazała dystans do swojego wyglądu oraz komentarzy internautów.

"Daleko mi do ideału" - stwierdziła z lekkością.

loader

RadioZET.pl/AS