Zamknij

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcia z hucznego wesela. "Razem. Na zawsze"

04.10.2020 21:47

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się zdjęciami z wesela, urządzonego z wielkim rozmachem na greckim wybrzeżu. Dołączyła też fragment swojej przysięgi. "Razem. Na zawsze" - ślubuje holenderskiemu producentowi.

Joanna Przetakiewicz
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Przatakiewicz i Rinke Rooyens są małżeństwem już od kilku dni, ale - zgodnie z tym, co zdradziła właścicielka "La Manii" (a powiedziała, że nie wyobraża sobie ślubu bez wielkiego wesela) - dopiero teraz miało miejsce ich "wielkie greckie wesele". 52-letnia projektantka i producent telewizyjny pobrali się 29 września, a w sobotę, 3 października, odbyło się huczne wesele, na które świeżo upieczeni małżonkowie zabrali swoich gości prywatnym samolotem.

Początkowo Przetakiewicz zakładała, że całe wydarzenie odbędzie się z dala od mediów i plotek, jednak o to było trudno, a o małżeństwie spekulowano już od pewnego czasu. Teraz projektantka nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Na Instagramie pokazała kilka ujęć z hucznej uroczystości, zorganizowanej na jednej z greckich wysp.

Joanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Nie podoba jej się jedna rzecz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na zdjęciach ze ślubu

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa zaplanowany był w każdym szczególe. Państwo młodzi wystąpili cali na biało. Pani młoda w romantycznej sukni w stylu boho, z delikatnymi kwiatami i piórkami, pan młody w eleganckim garniturze. Miejsce ceremonii przystrojone było tysiącami kwiatów. Wszystko wyglądało naprawdę imponująco. Nic dziwnego, że Przetakiewicz postanowiła się tym pochwalić. Przy okazji opublikowała treść ślubnej przysięgi, którą złożyła mężowi. To piękne, wzruszające słowa.

"Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie.
Dziękuję ci za MIŁOŚĆ" - zaczyna Joanna Przetakiewicz.

Dalej składa kolejne podziękowania i ślubuje być żoną już na zawsze.
"Tak łatwo Cię kochać... Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie, Ślubuję cię kochać nieprzerwanie, Ślubuję być twoją żoną, Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE" - kończy długi wpis.

Rinke Rooyens nie pozostał dłużny i podobnym wpisem podzielił się na swoim profilu.

Państwu młodym gratulujemy i życzymy wielu lat w miłości i szczęściu.

loader

RadioZET.pl/AS