Zamknij

Joanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Nie podoba jej się jedna rzecz

24.09.2020 12:20

Joanna Przetakiewicz to znana projektantka mody i autorytet w dziedzinie dobrego stylu. Ostatnio dyrektorka kreatywna domu mody "La Mania" zdradziła, czy podobają jej się stylizacje pierwszej damy Agaty Dudy.

Joanna Przetakiewicz Agata Duda
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News, SplashNews.com/East News

Joanna Przetakiewicz to niewątpliwy autorytet w dziedzinie mody. Dyrektorka kreatywna "La Manii" doskonale wie, jak się ubrać stylowo i stosownie do okazji. Celebrytka inspiruje tysiące kobiet, dzieląc się własnymi stylizacjami. Zwykle stawia na klasyczną elegancję - obcisłe spodnie i marynarki. Jej ubrania nie są jednak nudne. Uwagę przyciągają ciekawe, wyraziste kolory oraz ponadczasowe wzory.

Za modowy autorytet uważana jest także Agata Duda. Stylizacje pierwszej damy są często komentowane w mediach. Nie wszyscy jednak oceniają je pozytywnie - niektórzy internauci twierdzą, że żona Andrzeja Dudy ubiera się pospolicie. Jak styl Agaty Dudy oceniła Joanna Przetakiewicz? W rozmowie z "Plotkiem" zdradziła, co jej nie pasuje w jednej z ostatnich stylizacji pierwszej damy.

Zobacz także: Agata Duda zablokowała komentarze na Instagramie. Boi się hejtu?

Joanna Przetakiewicz oceniła stylizację Agaty Dudy

Joanna Przetakiewicz oceniła wygląd Agaty Dudy podczas spotkania z królem Niderlandów Willemem-Alexandrem i jego żoną Maximą w 2019 roku. Pierwsza dama na tę okazję założyła długi, kremowy płaszcz i postawiła na czarne dodatki - w tym fantazyjne nakrycie głowy.

- Sama stylizacja jest bardzo klasyczna i nie jest zła jak na pierwszą damę. Wolałabym, żeby ten toczek był zdecydowanie prostszy, ale w sumie tak: płaszcz jest bardzo ładny, to, że ma białe coś pod spodem, czarną małą torebkę - ta stylizacja nie jest zła - oceniła dyrektorka kreatywna domu mody "La Mania".

Joannie Przetakiewicz nie spodobało się jednak uczesanie pierwszej damy. Jej zdaniem Agata Duda wygląda lepiej z włosami ułożonymi do góry i do tyłu.

- Ja zdecydowanie wolę Panią Agatę Dudę we fryzurze ułożonej do góry - to wysmukla i daje efekt bycia wyższą, bycia taką majestatyczną - dodała w rozmowie z "Plotkiem".

Zgadzacie się?

Agata Duda
fot. SplashNews.com/East News
loader