Zamknij

Joanna Kulig opuszcza Hollywood. „Los Angeles jest jak scenografia”

Maciej Friedrich
19.03.2019 12:34

Wielu fanów Joanny Kulig zastanawiało się, czy po spektakularnym sukcesie „Zimnej wojny” aktorka postanowi zamieszkać na stałe w Los Angeles. Tymczasem, jak dowiedział się „Dobry Tydzień”, aktorka planuje jak najszybciej wrócić do Polski.

Joanna Kulig opuszcza Hollywood. „Los Angeles jest jak scenografia”
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Joanna Kulig to aktorka, która dzięki doskonałej kreacji w „Zimnej wojnie” weszła do pierwszej ligi światowego aktorstwa. Dość powiedzieć, że jej talentem zachwycali się Steven Spielberg, Brad Pitt czy Natalie Portman, a jej twarz pojawiała się na okładkach prestiżowych magazynów. Joanna promowała „Zimną wojnę”, będąc w zaawansowanej ciąży i postanowiła, że jej dziecko przyjdzie na świat w Los Angeles. Pojawiły się spekulacje, że Kulig nie ma zamiaru wracać do kraju i maksymalnie wykorzystać popularność, jaką zyskała w Hollywood. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna.

Joanna Kulig wraca do Polski

Joanna Kulig nie ukrywała, że pobyt w USA to wspaniała przygoda, ale nie zachłysnęła się amerykańskim stylem życia.

– Los Angeles jest jak scenografia. Fajnie wygląda na filmach, ale na żywo? Domy są kartonowe. Gdy zostaję sama, boję się, że ktoś uderzy raz pięścią w nasze drzwi i je rozwali – opowiadała w wywiadzie dla „Vogue”.

ZOBACZ: Joanna Kulig otrzyma obywatelstwo USA?

Joanna Kulig
fot. Invision/Invision/East News

Jak informuje „Dobry Tydzień”, polska aktorka zdecydowała się na powrót do kraju i chce to zrobić jak najszybciej. Już latem ma rozpocząć pracę na planie nowego filmu, w który zaangażowany jest również jej mąż Maciej Bochniak. Kulig ma między innymi jeździć konno i strzelać, pojawi się więc w zupełnie nowej odsłonie. Jak wyznała w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”:

– Nie mam zamiaru zostawać (w Los Angeles – przyp. red.), nie czuję takiej potrzeby. W wieku 36 lat, z ułożonym życiem rodzinnym, mając wspaniałego męża, który mnie bardzo wspiera, czuję się bezpiecznie.

Nie możemy doczekać się powrotu polskiej gwiazdy do naszego kraju. Mamy jednak nadzieję, że Hollywood nie zapomni o Joannie Kulig.

 

RadioZET.pl/plotek.pl/MF