,

Jerzy Stuhr przeprasza: "Podjąłem najgorszą w moim życiu decyzję"

18.10.2022 19:37

Jerzy Stuhr przeprasza za wypadek spowodowany pod wpływem alkoholu. Oświadczenie aktora udostępnił jego syn - Maciej.

Jerzy Stuhr
fot. MAREK LASYK/REPORTER

Jerzy Stuhr przeprosił za wypadek, który spowodował, prowadząc auto pod wpływem alkoholu. Aktor potrącił motocyklistę, który trafił do szpitala.

Jerzy Stuhr przeprasza. "Najgorsza decyzja w życiu"

Maciej Stuhr opublikował wpis dotyczący wypadku spowodowanego przez ojca. Aktor zaznaczył, że wydarzenia ostatnich kilkudziesięciu godziny były "druzgoczące dla jego i jego rodziny".

Jak wyznaje 47-letni aktor:

- Czy wyrażenie szczerego ubolewania odzwierciedla wszystkie moje emocje? Nie. Czy napisanie, że ogromnie mi przykro z powodu wydarzenia, do jakiego doszło w dniu 17 października 2022 roku, cokolwiek zmienia? Niewiele. Niemniej, bez tych słów nie da się zacząć niczego.

Maciej Stuhr opublikował przeprosiny ojca

Maciej Stuhr dołączył do wpisu także słowa ojca. Jerzy Stuhr przeprosił za "najgorszą decyzję w życiu" i zadeklarował chęć współpracy z policją.

- Szanowni Państwo! Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu. Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji. Z poważaniem, Jerzy Stuhr.

loader

Logo radiozet Dzieje się