Obserwuj w Google News

"Jeden z dziesięciu" nie wróci z kolejnym sezonem? Jest odpowiedź TVP

2 min. czytania
14.06.2022 19:37
Zareaguj Reakcja

"Jeden z dziesięciu" to flagowy teleturniej Telewizji Polskiej, który od lat cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem widzów. Niestety, w ostatnim czasie pojawiły się pogłoski, że program prowadzony przez Tadeusza Sznuka nie powróci z kolejnym sezonem na antenę TVP. Stacja zdradziła, czy rzeczywiście tak się stanie.

Tadeusz Sznuk
fot. Kasia Zaremba/ East News

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, który gości na antenie Telewizji Polskiej już prawie 30 lat. Prowadzony jest niezmiennie przez Tadeusza Sznuka. Widzowie cenią format przede wszystkim za to, że liczy się tam wiedza. Uczestnicy muszą odpowiedzieć na wiele niełatwych pytań z różnych dziedzin.

Dlatego, gdy pojawiły się pogłoski, że teleturniej znika z anteny, wielbiciele show mocno się zaniepokoili. Plotkowano, że program jest już przestarzały i najwyższy czas zastąpić go innym formatem. Telewizja Polska nie potwierdzała, ale też nie zaprzeczała tym rewelacjom. 

Zobacz też:  Wpadka w "Jeden z dziesięciu". Podał złą nazwę, ale odpowiedź zaliczono. W sieci zawrzało

"Jeden z dziesięciu" nie wróci z kolejnym sezonem? Jest odpowiedź TVP

Serwis Wirtualne Media dowiedział się, czy rzeczywiście program zniknie z anteny. Jak się okazuje, kolejny sezon "Jeden z dziesięciu" powróci na antenę TVP jesienią.

"Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju zobaczymy jesienią, zdjęcia do programu trwają. Prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk" - przekazało portalowi Wirtualne Media biuro prasowe Telewizji Polskiej.

Warto dodać, że"Jeden z dziesięciu" jest najdłużej emitowanym teleturniejem w Polsce. Na antenie gości od 1994 roku. Program przez wiele lat był pokazywany na antenie TVP, natomiast od 2018 roku został przeniesiony do telewizyjnej Jedynki. Gospodarzem programu jest oczywiście Tadeusz Sznuk. Choć na swoim koncie ma radiowe i lektorskie sukcesy, to właśnie rola prowadzącego "Jeden z dziesięciu" przyniosła mu największą popularność.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS