Zamknij

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał straszną wizję. Podczas EURO 2021 dojdzie do tragedii

17.06.2021 12:18

Krzysztof Jackowski przepowiada, że w czasie Euro 2021 będą miały miejsce dramatyczne wydarzenia. Jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją mroczną wizją i wskazał miasto, w którym dojdzie do wypadków. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. Michal Wozniak/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił niepokojącą przepowiednię na Euro 2021. Wcześniej wróżbita z Człuchowa odpowiadał na pytania o to, jak wypadnie reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy. Wieści nie są zbyt optymistyczne, ale według Jackowskiego polscy kibice będą mieli jeszcze okazję zobaczyć spektakularne akcje biało-czerwonych (nawet powiedział których) i cieszyć się ze zdobytych goli.

Warto przypomnieć, że cała przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotycząca Euro 2021 jest o wiele bardziej druzgocąca. Jasnowidz już na początku tego roku alarmował, że stanie się coś przerażającego i nie będzie to związane bezpośrednio z wynikami walczących drużyn. Nie chciał nikogo straszyć, ale wizja rysowała się dość ponuro i stanowiła ostrzeżenie dla wszystkich śledzących zmagania na murawie i nie tylko. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o EURO 2021. Wydarzy się dramat 

W nagraniu na YouTube Krzysztof Jackowski powiedział, że podczas mistrzostw Euro 2021 dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Mają one wstrząsnąć imprezą. Podczas transmisji na żywo przemknęły mu przed oczami zatrważające sceny. Rzecz ma się wydarzyć w Barcelonie w czasie rozgrywek. 

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie - mówił. 

Jackowski nie przytoczył szczegółów, dlatego tym bardziej jego wizja brzmi złowieszczo i nakazuje mieć się na baczności.

Przypomnijmy, że jasnowidz nie ma też dobrych przepowiedni w temacie pogody na wakacje 2021. W drugiej połowie roku Polskę i świat czekają liczne zawirowania. Unia Europejska zbliża się do poważnego kryzysu. Jackowski wie także, co stanie się z osobami, które nie zaszczepią się przeciwko COVID-19. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje, co stanie się z tymi, którzy się nie zaszczepią

loader