Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski ostrzega Polaków. Miał kolejną tajemniczą wizję na lato 2021

2 min. czytania
23.04.2021 14:40

Jasnowidz Krzysztof Jackowski cieszy się ogromną popularnością na YouTube. W swojej ostatniej wizji na żywo opowiedział o zagrożeniu, na które powinni zwracać uwagę Polacy. Dramatyczna przepowiednia spełni się już za kilka miesięcy?

jasnowidz Jackowski
fot. Michal Wozniak/East News

Jasnowidz Jackowski w swojej ostatniej transmisji poruszył przede wszystkim temat rzeczywistości online. W ostatnich latach, a szczególnie w trakcie pandemii koronawirusa, część relacji międzyludzkich została przeniesiona do internetu. Krzysztof Jackowski dostrzega w tym pewne zagrożenie - zwrócił uwagę na problem tworzenia fałszywych obrazów ludzi w sieci. Dodał, że choć internet jako narzędzie ułatwia nam kontakty, to często czujemy się przez niego bardziej osamotnieni.

W dalszej części transmisji na żywo Krzysztof Jackowski próbował się skupić i przewidzieć, co może wydarzyć się w przyszłości. Słowa jasnowidza, jak zwykle, są bardzo niepokojące. Jackowski po raz kolejny wspomniał groźny konflikt, w który zaangażowane może być wiele krajów. Powiedział także o zbrojnych przygotowaniach w Rosji oraz pustych szpitalach polowych w kilku miastach w Polsce.

Zobacz także:  Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę na lato 2021. "Nie chcę was martwić, ale..."

Jasnowidz Jackowski ostrzega: "Lato nie będzie normalne"

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że groźne wydarzenia, które przepowiada od dawna, wydarzą się już w tym roku. Jego wizja jest bardzo tajemnicza.

- Lato nie będzie normalne. Nie chodzi o pogodę, chociaż i ta będzie kapryśna. Lato nie będzie normalne. Nie będzie dla nas dobre - powiedział jasnowidz.

Dodał, że sytuacja jest już bardzo "naprężona", choć na co dzień tego nie zauważamy.

- To nie jest pokaz sił, to nie jest zabawa w berka, że Rosja sobie stawia tam wojska w takich ilościach. Rosja doskonale wie, co się kroi, postawiła tam wojska, ale nie są to wojska skierowane na Ukrainę.

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, które się sprawdziły. 5 bezbłędnych wizji jasnowidza z Człuchowa [FOTO]