Zamknij

Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”

26.09.2022 16:57

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny przychodzi z dość niepokojącymi wizjami. Podczas jednej z ostatnich transmisji profeta przekazał informacje dotyczące centralnej i wschodniej Polski. Jego zdaniem ludzie będą ograniczeni dziwnymi zakazami.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. screen YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski powiedział, że wydaje się, iż na razie jest w porządku i wszystko się uspokaja. Jednak ma wrażenie, że najbliższa jesień i zima to „wielkie spięcie” dotyczące naszych praw i swobód oraz tego, co ma nadejść. Polacy zostaną zaskoczeni nagłymi obostrzeniami? Co jeszcze powiedział jasnowidz?

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski szokująco o sytuacji w Polsce. „Będziemy musieli się podporządkowywać”

Jasnowidz Jackowski zaniepokojony wizją o Polsce

- Wiecie, że w części Polski… bardziej centralna Polska i w kierunku wschodniej Polski może być ogłoszone lub nakazane, że ludzie o odpowiedniej porze wieczornej nie będą mogli swobodnie wychodzić na ulicę. Nie wiem, czym to będzie spowodowane... Zarazą, która się odrodzi czy innymi czynnikami? Może to będą regiony. Wtedy to może wyglądać na zarazę chociaż niekoniecznie, bo zagrożenie cały czas jest od strony wschodniej – mówił jasnowidz Jackowski.

- Mam wrażenie, że jeżeli nastąpią jakieś obostrzenia, to nie będziemy na nie przygotowani, bo one nastąpią nagle. W ciągu kilku, kilkunastu dni tak się sytuacja dramatycznie skomplikuje, że nagle z pewnej równowagi, która w tym dziwnym czasie jest, spadniemy. Będziemy ponownie spłoszeni, bardziej, niż byliśmy – tłumaczy profeta.

Według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego rząd może ogłosić „jakiś dziwny stan”. Nie jest jednak pewny, czy dotyczy terenu całej Polski lub części kraju. Wspomina jednak, że „będzie to mglisty czas” i „szybko będzie się robiło ciemno”.

Jasnowidz powiedział również, że ludzie będą mogli dostawać „jakieś kwitki albo pokwitowania”, dzięki czemu będą mogli się z nimi przemieszczać. Ta sytuacja ma być o wiele poważniejsza od tego, co obserwowaliśmy w „ostatnich dwóch sezonach”.

- To się zacznie od centralnej i wschodniej Polski. […] Jeżeli to będzie zaraza, to będzie nam się to przedstawiało jako coś o wiele bardziej groźnego. Chyba że to będzie narracja spowodowana zagrożeniem innym – mówił Jackowski - Samochody służbowe profilaktycznie będą jeździły w jeden region Polski, jakby zasilając ten region na jakąś ewentualność, czy to wozy policyjne, czy w służbie zdrowia. To będzie robione nie z konieczności, ale na wszelki wypadek.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kontynuował, że ludziom będzie dowożone jedzenie, jednak sam nie jest w stanie podać większej ilości szczegółów dotyczących tej wizji. Zastanawiał się, czy to będzie początek opuszczania domów przez mieszkańców pewnego rejonu Polski.

loader
Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea