Zamknij

Jasnowidz Jackowski o przyszłości PiS i inflacji. "Nad tym rząd nie będzie w stanie panować"

13.08.2021 12:27

Jasnowidz Jackowski podzielił się swoją wizją na nadchodzące miesiące. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, nastąpią spore zmiany na polskiej scenie politycznej. Wszystko z powodu rosnącej inflacji i zbliżającego się kryzysu gospodarczego.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski często dzieli się swoimi przepowiedniami podczas transmisji na żywo na YouTube. Tym razem słynny jasnowidz z Człuchowa skupił swoją uwagę wokół polskiej sceny politycznej. Mężczyzna już od kilku miesięcy zapowiada rozpad w rządzie i przewiduje, że Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało "uciec od odpowiedzialności" po pandemii COVID-19. Odejście PiS związane ma być ze wzrostem inflacji i nadchodzącym kryzysem.

- Kiedy przyjdzie moment wygodny dla PiS-u, gdy PiS nie będzie chciał brać odpowiedzialności za to, co ma się wydarzyć, wówczas swobodnie zrzuci z siebie władzę [...] PiS w każdej chwili może poddać się do dymisji, mówiąc, że nie może wprowadzić Nowego Ładu, który jest od niedawna priorytetem. I zrzuci władzę, dlatego, że żadna partia czy ugrupowanie polityczne nie chciałaby brać pewnych rzeczy na swoje barki. Chociażby inflacji - wspomniał Jackowski na ostatnim filmie.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o rozpadzie rządu i inflacji

Jasnowidz Jackowski zwrócił uwagę na drastyczny wzrost cen wielu produktów - nie tylko spożywczych, ale także np. budowlanych. Krzysztof Jackowski jest przekonany, że rosnąca inflacja doprowadzi do groźnego "krachu".

- Inflacja wchodzi i inflacji w tym momencie nie da się zatrzymać [...] Mówiłem państwu, że pewien krach zacznie się od sierpnia. Mamy pierwszą połowę sierpnia, to nie jest krach, ale po tym co zrobiła koalicja rządząca z Gowinem, już złotówka zaczęła się mocno osłabiać w stosunku do innych walut. Obserwujcie tę inflację, ponieważ ona będzie szła pełną falą, będzie nam bardzo doskwierała i będzie to zauważalne. Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys - przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję na jesień. "Walka z czasem"

Jasnowidz Jackowski ma przeczucie, że po tym, jak PiS zrzuci z siebie władze powstanie tzw. rząd tymczasowy lub rząd urzędowy. To właśnie on będzie podejmował decyzje. W związku z kryzysem nie zrealizuje się także program Nowego Polskiego Ładu, zapowiedzianego jakiś czas temu przez rząd. Krzysztof Jackowski zachęcił swoich widzów, by dobrze zainwestowali swoje pieniądze przed rosnącą inflacją.

- Cały ten Nowy Ład też się posypie. Ja mam wrażenie, że on nie miał nawet powstać. To wszystko ma iść w odwrotną stronę. To w moim poczuciu inflacja jest ładem, który przyjdzie.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski o najbliższych miesiącach. 5 niepokojących wizji jasnowidza

Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo postanowił odpowiedzieć także na kilka pytań od widzów. Zwrócił uwagę m.in. na kwestię powrotu dzieci do szkoły we wrześniu.

- Pytacie, czy dzieci pójdą do szkół. Pójdą. To dziwne, bo wszystko się zacznie tak, jakby było normalnie. Studenci na studia, dzieci do szkół. Problemy zaczną być przed połową października i od tego momentu zacznie się bajzel. Będzie taki bajzel, że w niektórych miastach ludzie będą protestować - zapowiedział.

loader