Zamknij

Jasnowidz Jackowski czyta myśli Kaczyńskiego i Dudy. "Ten pan myśli o rezygnacji"

09.12.2021 12:25

Jasnowidz Jackowski zgodnie z obietnicami odpowiedział na oczekiwania fanów i wczuł się w to, co mogą myśleć Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda. Słowa jasnowidza jednych przerażą, innym dadzą nadzieję.

Krzysztof Jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w niedawnym materiale na YouTube po raz kolejny dzielił się swoimi przepowiedniami na temat najbliższych wydarzeń i tego, co może dziać się w 2022 roku. Od dawna jasnowidz jednak zapowiadał, że spróbuje skupić się nad tym, co w obecnej chwili mogą czuć i myśleć czołowe osoby w polskim państwie. W nowej wizji, na prośbę widzów, patrząc na zdjęcia Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego próbował przekazać, o czym myślą ci dwaj politycy PiS. Ze słów Jackowskiego wyłania się obraz, który dla jednych może być powodem do radości, dla innych - smutku.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski widzi obce wojska wkraczające do Polski. "Aneksja"

Krzysztof Jackowski "czyta" umysł Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego

Jak twierdzi Krzysztof Jackowski, Andrzej Duda jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji, bo bardzo się czegoś obawia i nie godzi się na pewne działania ze strony rządu. Czuje się wobec nich tak bardzo osamotniony, że, zdaniem jasnowidza, rozważa swoją rezygnację.

Prezydent Duda ma teraz trzech doradców. Jest czemuś przeciwny, ale prawie nic nie może. Rozgrywa to z trzema doradcami, ale ma bardzo mały zasób działania. Nie godzi się z czymś. To tak wygląda, jakby był zaklinowany przez rząd. Ma bardzo mały obszar do działania. Żąda jakichś zapewnień – nie od naszego rządu – zapewnień międzynarodowych, a takich nie ma. Tego się obawia. On bardzo ambicjonalnie podchodzi do tego problemu, wyraźnie się z czymś nie godzi i myśli też o swojej skórze, ale zakres jego działania jest tak mały, że manewr ma on i jego trzech doradców i bardziej myśli już o sobie i o swojej postawie na przyszłość, jak będzie postrzegany, jak o tym, co ma się wydarzyć, na co de facto nie ma wpływu - mówi Jackowski.

On traktuje tę sytuację jako próbę wyjścia z opresji. Czyżby sprawy miały się tak, że to, co politycznie może rozgrywać się za kurtyną, że on nie ma na to wpływu jako prezydent… Mówię to, co jest moją wizją, ale powiem Państwu, że mam wrażenie, że ten pan myśli czasem o rezygnacji. Może tego nie mówi głośno, nawet osobom blisko niego, z racji pracy, stanowiska, ale on o tym myśli. W obecnej sytuacji prezydent czuje się osamotniony. Ale może to być inna kwestia: można przypuszczać, że to prezydent alienuje się od tego wszystkiego, co się dzieje, że może to on sam nie chce, albo pokazuje obawy i sprzeciw i przez to jest coraz bardziej osamotniony, bo jest to pewna taktyka względem niego. Nie wygląda to ciekawie - podsumowuje jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski: "Kaczyński myśli o odejściu"

Na koniec Krzysztof Jackowski koncentruje się na Jarosławie Kaczyńskim. Jak twierdzi, włodarz Prawa i Sprawiedliwości może myśleć o odejściu od rządzenia. Mimo to, działania, które wcześniej zostały już zaplanowane, mają się wypełnić. Polskie władze czekają już tylko na znak.

Też słowo „zabezpieczenie”. Być może rząd polski zaczyna się dopatrywać podwójnej kombinacji w tym, jaką rolę ma Polska spełnić. Pan Kaczyński myśli o odejściu od kwestii rządzenia, nie wykluczone, że będzie chciał głębiej odejść, jak nam się to wydaje... To jest przygotowanie w wielu państwach. W wielu państwach jest alert, jest przygotowanie. Oni już nie rozmawiają, oni czekają. Czekają na moment, na znak, na sygnał - konczy Jackowski.

Krzysztof Jackowski
5 Zobacz galerię
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS
loader