Obserwuj w Google News

Jakimowicz wyśmiał wystąpienie Żaka na Telekamerach. Nawiązał do wpadki z paleniem śmieci

2 min. czytania
02.06.2022 14:22
Zareaguj Reakcja

Cezary Żak na gali Telekamer 2022 nawiązał do pamiętnych słów Beaty Szydło. Żart gwiazdora "Rancza" nie uszedł uwadze Jarosława Jakimowicza. Prowadzący "W kontrze" odpłacił się Żakowi przytykiem za palenie śmieci na działce.

Cezary Żak i Jarosław Jakimowicz
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS, Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Na gali Telekamery 2022 Cezary Żak odebrał nagrodę dla "Rancza" wyróżnionego jako Serial 25-lecia. Aktor, stojąc na scenie z innymi gwiazdami produkcji, pokusił się o żartobliwy komentarz nawiązujący do słynnych słów Beaty Szydło. 

Gdybyśmy kontynuowali dzisiaj "Ranczo", a nie kręcimy już siedem lat, Andrzej Grębowicz - zresztą miał wielkie zamiłowanie do wątków politycznych - zacząłby 11. serię od słów: "Przez ostatnich siedem lat...". Wszystkiego dobrego! - powiedział Cezary Żak. 

Żart nie porwał publiczności, ale za to przykuł uwagę Jarosława Jakimowicza, sympatyka rządów PiS i showmana z TVP Info, który pokusił się o cięty komentarz do wystąpienia Cezarego Żaka. 

Redakcja poleca

Telekamery: Jarosław Jakimowicz zadrwił z wystąpienia Cezarego Żaka

Prowadzący "W kontrze", wobec którego wszczęto śledztwo ws. obrażenia dziennikarzy TVN, wstawił screen newsa o Żaku i opatrzył uszczypliwym komentarzem. 

Ha, ha, ha, ale jestem zabawny. MIŁOŚNIK ekologii - zadrwił z aktora Jakimowicz. 

Chodziło o wpadkę Żaka z paleniem śmieci. W czasie majówki gwiazdor "Rancza" został przyłapany na paleniu plastikowych odpadów na swojej działce na Mazurach. Na zdjęciach udostępnionych przez "Super Expressie" widać było, jak aktor wrzuca do paleniska sporej wielkości elementy z tworzyw sztucznych, których nie wolno utylizować we własnym zakresie. 

Wrzucał do ognia styropian, plastiki, folie i wiele innych odpadków, które powinien posegregowane oddać do utylizacji. Dym i smród był nie do wytrzymania. Żak palił śmieci przez około godzinę - relacjonował tabloid.

W sprawie wykroczenia Żaka interweniował Jacek Ozdoba z Ministerstwa Klimatu i Środowiska. Artysta przeprosił za swój czyn, ale sprawą zdążyła zająć się policja. 

Cezary Żak odpowie za palenie śmieci? Jest oświadczenie policji. "Podlega karze aresztu albo grzywny"

875
fot. Instagram:@jaroslaw.jakimowicz
Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS