Obserwuj w Google News

Izabella Scorupco pokazała przystojnego męża. Złożyła mu życzenia urodzinowe [FOTO]

2 min. czytania
04.07.2022 11:44
Zareaguj Reakcja

Izabella Scorupco od trzech lat układa sobie życie u boku przystojnego biznesmena ze Szwecji, Karla Rosengrena. Zakochani pobrali się w 2019 roku. Celebrytka chętnie pokazuje swojego ukochanego na Instagramie. Teraz złożyła mu piękne życzenia urodzinowe. "Wszystkiego najlepszego mój najpiękniejszy mężu i przyjacielu" - napisała w mediach społecznoścowych.

Izabella Scorupco
fot. Instagram.com/ Izabella Scorupco

Izabella Scorupco od lat układa sobie życie poza granicami Polski. Aktorka mieszka i pracuje w Los Angeles. Gwiazda od trzech lat jest żoną szwedzkiego biznesmena, Karla Rosengrena. To już trzeci mąż pięknej Polki. Wcześniej Scorupco była żoną amerykańskiego PR-owca Jeffreya Reymonda, z którym ma syna Jacoba Martina. Małżonkowie rozstali się w 2015 roku. Z kolei pierwszym mężem gwiazdy był hokeista - Mariusz Czerkawski, z którym ma córkę, 24-letnią Julię.

Zobacz też:  Izabella Scorupco, czyli "polska dziewczyna Bonda". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Izabella Scorupco pokazała przystojnego męża. Złożyła mu życzenia urodzinowe [FOTO]

Aktorka wygląda na bardzo szczęśliwą w nowym związku. Piękna Polka co jakiś czas publikuje zdjęcia ukochanego w mediach społecznościowych. Niedawno mąż Scorupco obchodził urodziny. Z tej okazji gwiazda opublikowała zdjęcie męża, które okrasiła życzeniami urodzinowymi.

"Człowiek-legenda. Wszystkiego najlepszego mój najpiękniejszy mężu i przyjacielu. Kocham Cię jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków" - napisała gwiazda. Pod instagramowym postem nie zabrakło oczywiście życzeń od fanów Izabelli dla jej małżonka.

Zawodowo Izabella pierwsze kroki w aktorstwie stawiała, mając naście lat. Gdy miała 17 lat, została zauważona przez szwedzkiego reżysera Staffana Hildebranda, który zaproponował jej rolę w melodramacie "Nikt tak nie kocha jak my". Scorupco na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak m.in. "GoldenEye", "Ogniem i mieczem" oraz "Egzorcysta. Początek". Aktorka próbowała też swoich sił w muzyce oraz modelingu.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS