Obserwuj w Google News

Iwona Pavlović uderza w Justynę Żyłę. "Znowu mi się oberwie"

2 min. czytania
29.06.2022 15:14
Zareaguj Reakcja

Iwona Pavlović jest jurorką "Tańca z gwiazdami",  która mówi to, co myśli. Czasem są to do bólu szczere i ostre słowa. W rozmowie z Jastrząb Post Iwona oceniła, kto jej zdaniem najsłabiej radził sobie na parkiecie tanecznego show. Po raz kolejny wbiła szpilę Justynie Żyle.

Iwona Pavlović
fot. Instagram.com/ Iwona Pavlović

Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami" bywa ostra jak brzytwa. Jurorka nie daje taryfy ulgowej żadnej gwieździe. Jeśli dany taniec nie podoba się jej, otwarcie o tym mówi. Gdy na parkiecie pojawiła się  Justyna Żyła, Iwona śmiało dawała do zrozumienia, że jej pląsy na parkiecie nie są zbyt dobre. 

"Parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa przy twoim występie. Chciałabym być taką małpą – nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! Jestem zaskoczona, bo tańczyłaś jak… przedszkolak. Powiem więcej – słowo „tańczyłaś” to za dużo powiedziane, bo to był „występ”. To był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku"– powiedziała jurorka po jednym z występów Justyny w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz też:  Iwona Pavlović odsłoniła ciało na plaży. Fani porażeni widokiem. "Pamela się przy pani chowa" [FOTO]

 Iwona Pavlović uderza w Justynę Żyłę. "Znowu mi się oberwie"

Pavlović zapytana przez Jastrząb Post, kto jej zdaniem najgorzej radził sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami", po raz kolejny wskazała Justynę Żyłę.

"Znowu mi się oberwie. Moim zdaniem Justyna do tej pory nie została pobita. Do Justyny której prywatnie nic nie mam. Myślę, że jest fajną, normalną kobietą, natomiast rzeczywiście tanecznie moim zdaniem były to najsłabsze występy do tej pory" - podkreśliła.

Jurorka wymieniła też gwiazdy, które bardzo dobrze poradziły sobie w tańcu.

"Sporo tego było. Bardzo ładnie tańczyła Ewelina Lisowska. Aneta Zając też bardzo fajnie tańczyła. Dziewczyna, która nie widziała, cudnie tańczyła. Zauważyłam, że cały czas wymieniam panie. Ale rzeczywiście chyba one najlepiej tańczyły" - podsumowała gwiazda.

Przypomnijmy, że kolejną edycję "Tańca z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą już jesienią. Wśród gwiazd kolejnej edycji wymienia się m.in. Łukasza Płoszajskiego, Magdę Mołek oraz Krzysztofa Rutkowskiego.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS