Zamknij

Ines Mannei urodziła. Siostra Sary Boruc została mamą i pokazała zdjęcie dziecka [FOTO]

05.10.2022 16:57

Ines Mannei urodziła. Siostra Sary Boruc, żony Artura Boruca, została mamą. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z pociechą.

Iness Mannei
fot. screen: Instagram @inessinbymannei

Sara Boruc zyskała ogromną popularność jako żona bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej Artura Boruca. Nie jest jednak tylko popularną WAG, stworzyła między innymi własną markę odzieżową i promowała autorką biżuterię. Media, rzecz jasna, interesują się nie tylko zawodową karierą, ale także prywatnym życiem Sary. Obecnie celebrytka ma powody do radości, jej siostra bowiem została mamą.

Ines Mannei urodziła. Siostra Sary Boruc została mamą

Ines Manei wielokrotnie mogliśmy obserwować w postach bardziej znanej siostry. Teraz to Sara gratuluje ukochanej członkini rodziny, bowiem Ines została mamą. W sieci mogliśmy zobaczyć zdjęcie przyszłej mamy z ciążowym brzuszkiem. Teraz pokazała fotografię, na której możemy podziwiać nowego członka rodziny.

Na profilu Ines Mannei na Isntagramie widzimy ją trzymającą w ramionach niemowlaka. Niestety, nie zdradziła jeszcze internautom płci ani imienia nowo narodzonej pociechy. Nadal możemy jednak oglądać ostanie zdjęcie Ines przed porodem.

- Counting day - pisała wtedy.

Ines gratulujemy, ale to nie jedyna znana osoba, która może cieszyć się z potomstwa. Przypomnijmy, że szóstym dzieckiem z piątą żoną pochwalił się Michał Wiśniewski.

Iness Manei
fot. screen: Instagram @inessinbymannei