Obserwuj w Google News

Zaręczyny w rodzinie królewskiej. Księżniczka Iman wyjdzie za mąż za milionera. "Dar miłości" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
07.07.2022 14:06
Zareaguj Reakcja

Jordańska rodzina królewska podzieliła się ze światem radosną nowiną. Księżniczka Iman, córka królowej Ranii, ogłosiła zaręczyny z urodzonym w Wenezueli milionerem Jameelem Alexandra Thermiotis. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie.

Księżniczka Iman i Jameel Alexander Thermiotis
fot. screen: YouTube Cine Trendz

Brytyjska rodzina królewska to bez wątpienia najpopularniejsza monarchia na świecie, jednak niejedyna. W Jordanii panuje obecnie dynastia Haszymidów, na której czele stoją król Abdullah II i jego żona Rania. Zanim królowa została koronowaną głową, ukończyła studia ekonomiczne na uniwersytecie w Kairze, pracowała w bankowości i filii przedsiębiorstwa Apple Comuter. Przyszłego męża poznała na przyjęciu w pałacu, gdzie zaprosiła ją księżniczka Aisza.

- Wiedziałam, że był synem króla Husajna i trochę się tego obawiałam. Trzymałam go z początku na dystans. Wydawało mi się, że skoro jest księciem, musi być playboyem - wspominała w jednym z wywiadów.

Rania i Abdullah II zostali małżeństwem w 1993 roku, doczekali się czwórki dzieci: synów Husajma i Haszima oraz córki Salmę i Iman. Ostatnia z wymienionych niedługo wyjdzie za mąż, 6 lipca 2022 roku Królewski Sąd Haszymidzki ogłosił zaręczyny księżniczki z Jameelem Alexandrem Thermiotis. Wydarzenie miało mieć charakter formalny, biznesmen poprosił o rękę swojej wybranki w obecności członków rodziny, w tym króla i królowej.

ZOBACZ TAKŻE:  Największe skandale brytyjskiej rodziny królewskiej. Odejście księcia Harry'ego to drobiazg [GALERIA]

Redakcja poleca

Zaręczyny w rodzinie królewskiej. Jordańska księżniczka Iman przyjęła oświadczyny milionera

Na oficjalnym profilu królowej Ranii pojawiło się oświadczenie, w którym szczęśliwa mama poinformowała o zaręczynach ukochanej córki.

- Twój uśmiech zawsze był darem miłości, którym cieszę się od dnia, w którym się urodziłaś. Życzę tobie i Jameelowi, aby wasze życie było wypełnione miłością i śmiechem - napisała pod zdjęciem Iman i jej świeżo upieczonego narzeczonego.

Jak poinformował magazyn "Hello!", Jameel Alexander Thermiotis ma 27 lat i jest o dwa lata starszy od swojej narzeczonej. Przyszedł na świat w stolicy Wenezueli Caracas, z pochodzenia jest jednak Grekiem. Ukończył studia na wydziale zarządzania, obecnie pracuje dla jednej z nowojorskich firm. Jameel musi świetnie radzić sobie w świecie biznesu, serwis celebseek.com wycenił jego majątek na 15 milionów dolarów.

Narzeczonym życzymy wszystkiego najlepszego i gratulujemy.