Zamknij

Harry Styles pocałował kolegę z planu prosto w usta. Dał się ponieść emocjom? [WIDEO]

06.09.2022 21:12

Harry Styles dał się ponieść emocjom? Krótkie nagranie, które pochodzi z festiwalu filmowego w Wenecji, krąży już po sieci. Udokumentowano pocałunek gwiazdora z jego kolegą z planu.

Harry Styles Nick Kroll
fot. screen Twitter Ramin Setoodeh

Harry Styles pojawił się na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji nie bez powodu. Podczas wydarzenia pokazano film Olivii Wilde „Nie martw się, kochanie”. Były wokalista One Direction wcielił się w jedną z głównych ról. Produkcję przyjęto owacjami, ale to, co zrobił Harry Styles tuż po pokazie, zelektryzowało internet.

Zobacz także: Skandal na premierze filmu. Harry Styles napluł aktorowi pod nogi? Internauci są w szoku [WIDEO]

Harry Styles pocałował Nicka Krolla

Na pokazie filmu pojawili się m.in. Harry Styles, Olivia Wilde i Florence Pugh. Na widowni nie zabrakło także Nicka Krolla, kolegi z planu wcielającego się w rolę Billa.

Tuż po pokazie Harry Styles podszedł do Nicka Krolla i pocałował go prosto w usta. Nagranie krąży po sieci, a internauci zachodzą w głowę, co mogło kierować piosenkarzem. Aż tak cieszył się z sukcesu filmu?

- Ktoś chyba będzie spał dzisiaj na kanapie – żartowano w komentarzach.

Jest to nawiązanie do rzekomego romansu Harry’ego Stylesa i Olivii Wilde. Pracowali razem nad filmem, a na planie mieli mocno ze sobą flirtować. Aktorka była wtedy jeszcze w związku z Jasonem Sudeikisem.

Media zauważyły, że odtwórczyni głównej roli w „Nie martw się, kochanie”, Florence Pugh, celowo unikała „zakochanych” podczas festiwalu w Wenecji. Plotki głoszą, że miała być zła za to, że reżyserka więcej uwagi poświęcała Harry’emu Stylesowi.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS