Obserwuj w Google News

Halina Mlynkova zaapelowała do mężczyzn. Wbiła szpilę byłemu mężowi?

2 min. czytania
06.07.2021 12:45
Zareaguj Reakcja

Halina Mlynkova pod koniec czerwca została po raz drugi mamą. Gwiazda ponownie przywitała na świecie syna. Świeżo upieczona mama w najnowszym instagramowym wpisie podziękowała za gratulacje i życzenia. Piosenkarka zaapelowała również do wszystkich mężczyzn.

Halina Mlynkova
fot. Adrian Ciężki/ Reporter/ East News

Halina Mlynkova niedawno po raz drugi została mamą. Gwiazda i jej ukochany  Marcin Kindla zostali rodzicami wyczekanego synka Leo. W najnowszym instagramowym wpisie piosenkarka podziękowała za wszystkie dobre słowa i gratulacje. Podkreśliła, jak bardzo cieszy się z tego, że synek jest już na świecie.

Zobacz też:  Halina Mlynkova opowiedziała o trudnym porodzie syna. "Gdyby nie lekarze, nie byłoby nas"

 Halina Mlynkova zaapelowała do mężczyzn. Wbiła szpilę byłemu mężowi?

"Chcieliśmy z Marcinem  @marcinkindla wszystkim bardzo podziękować za piękne życzenia, pozytywne reakcje i wiele Waszej dobrej energii!
Leo ma 6 dni. Myślałam, że czas będzie się ciągnąć w nieskończoność, a tu się okazuje, że strasznie szybko leci. Łapiemy każdą chwilę, każdy grymas, przytulenie i reakcję na głos, głaskanie… tak bym mogła bez końca…" - zaczęła swój wpis 44-letnia Mlynkova.

W dalszej części wpisu gwiazda zaapelowała do wszystkich mężczyzn. Podkreśliła też, że żaden mężczyzna nie powinien być przemocowy czy roszczeniowy wobec swojej kobiety.

"A tak ode mnie… Każdy zdrowo myślący facet nigdy nie powinien być roszczeniowy ani przemocowy wobec swojej kobiety. W ŻYCIU!!! Nie dałby rady przejść przez to, przez co przechodzą kobiety przy narodzinach. Panowie. Kochajcie, dbajcie o swoje panie! Mają większą siłę, niż sobie możecie wyobrazić!" - zaapelowała artystka.

W ostatnim czasie głośno było o rozpadzie związku Haliny Mlynkovej i jej męża, producenta muzycznego - Leszka Wronki.

"Ja bardzo długo ostrzegam. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem. A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział - zwierzała się Mlynkova w programie Agaty Młynarskiej.

Gwiazda znalazła jednak miłość i od jakiegoś czasu tworzy związek z wokalistą i autorem tekstów - Marcinem Kindlą. Mlynkova jest również mamą nastoletniego syna Piotra ze związku z Łukaszem Nowickim.