Zamknij

Hailey Bieber przeszła operację serca. Żona Justina Biebera otarła się o śmierć. "Przerażające" [WIDEO]

28.04.2022 11:42

Hailey Bieber trafiła do szpitala z objawami przypominającymi udar. Lekarze, by ratować jej życie, musieli przeprowadzić operację serca. Żona Justina Biebera zdradziła, w jakim obecnie jest stanie.

Hailey Bieber
fot. screen: YouTube

Hailey Bieber to popularna amerykańska modelka, influencerka i osobowość telewizyjna, która na swoim koncie ma współpracę z prestiżowymi światowymi markami takimi jak Victoria's Secret, Guess czy Saint Laurent. Jednak zdecydowanie największy medialny rozgłos córce Stephena Baldwina przyniósł romans z jednym z czołowych gwiazdorów światowej muzyki popularnej Justinem Bieberem. Ich związek był wyjątkowo burzliwy, rozstali się, a piosenkarz wrócił do Seleny Gomez. Ostatecznie jednak uczucie zwyciężyło, w 2018 roku Hailey i Justin potwierdzili, że znów są para, a niedługo potem stanęli na ślubnym kobiercu. Hailey bardzo młodo została żoną, powiedziała "tak" w wieku zaledwie 21 lat.

Wydawało się, że życie modelki to prawdziwy "amerykański sen". Niestety, okazało się, że Hailey musi mierzyć się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. W połowie marca 2022 roku w mediach pojawiła się informacja, że żona Biebera trafiła do szpitala z objawami neurologicznymi, które miały być "charakterystyczne dla osób w podeszłym wieku". Fani drżeli o życie i zdrowie celebrytki, a ta postanowiła opublikować w mediach społecznościowych nagranie, w którym opowiada o przebytej operacji.

Hailey Bieber zdradziła, w jakim jest stanie. Żona Justina Biebera przeszła operację serca

Heiley Bieber w marcu miała przejść miniudar, a badania wykazały przetrwały otwór owalny, czyli ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej. 

- Po przeprowadzeniu badań okazało się, że mam PFO. W pięciostopniowej skali miałam najwyższy stopień - zdradziła.

Powodem hospitalizacji był zakrzep, który spowodował przemijający atak niedokrwienny. Konieczna była pilna operacja serca, która na szczęście przebiegła pomyślnie, jednak życie Hailey było zagrożone. Ona sama nie ukrywała, że była przerażona.

- Operacja przebiegła bardzo sprawnie... Rokowania są dobre, szybko wracam do zdrowia. (...) Tak się cieszę, że lekarze dowiedzieli się, co mi dolegało. Czuję ulgę, że będę mogła dalej żyć i jak najszybciej zapomnieć o tej przerażającej sytuacji - poinformowała.

Modelka mogła liczyć na wsparcie fanów, którzy zasypali ją komentarzami wypełnionymi słowami wsparcia i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Jej post został polubiony przez ponad 2,8 miliona użytkowników Instagrama. My oczywiście także mamy nadzieję, że Hailey jak najszybciej dojdzie do siebie.