Zamknij

Gonzalez Perea zmasakrowana przez Stanowskiego. „Jesteś obrzydliwa. Jesteś najgorszą wyłudzaczką pieniędzy”

08.08.2022 13:12

Tamara Gonzalez Perea znalazła się nie tylko pod ostrzałem internautów, ale i Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz w ostrych słowach podsumował jej udział w „Sprawie dla reportera” oraz prowadzoną działalność. Influencerka przez „leczenie dźwiękiem” wywołała spore poruszenie w sieci.

Tamara Gonzalez Perea Krzysztof Stanowski
fot. screen Instagram tamaragonzalezperea, YouTube Kanał Sportowy

Tamara Gonzalez Perea pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków „Sprawy dla reportera”. Wystąpiła jako terapeutka „ustawień systemowych” oraz „leczenia dźwiękiem”. Na koniec programu zagrała na jednym z bębnów. Kiedy internauci zaczęli drążyć, czym właściwie zajmuje się influencerka, odkryli, że ta sprzedaje m.in. magiczne talizmany i czaszki wykonane z różnych kamieni za spore pieniądze. Wiele osób podważyło jej metody uzdrawiania – w tym Krzysztof Stanowski.

Zobacz także: TVP komentuje „leczenie dźwiękiem” w „Sprawie dla reportera”. Wydano oświadczenie

Tamara Gonzalez Perea skrytykowana przez Krzysztofa Stanowskiego

Krzysztof Stanowski w „Dziennikarskim zerze” ironicznie odniósł się do pieśni granej na bębnie przez influencerkę – zagrał własną na termosie. Potem przeczytał na stronie internetowej celebrytki, czym właściwie się zajmuje i przeszedł do tematu czaszek, które mają pomagać na różne schorzenia i problemy. Ceny za sztukę opiewają nawet kilkuset złotych.

- Przejrzałem ten sklep. Można tam kupić czaszkę na wszystko, jest czaszka, która korzystnie wpływa na pracę nerek. Jak się odlać nie może na przykład to jest czaszka, która wam w tym pomoże, nie wiem, w jaki sposób. […] Kryształowa czaszka yunnan zielony 5.0, 849,99 zł. Uważa się również, że może zapobiegać występowaniu nowotworów. Zapobiegać, nie leczyć. Jak już macie nowotwór, to nie kupujcie – mówił Krzysztof Stanowski.

Następnie dziennikarz skomentował kilka innych czaszek. Zastanawiał się, „ile tych czaszek trzeba kupić, by przed wszystkim się zabezpieczyć”. Potem zwrócił uwagę na bęben, na którym Tamara Gonzalez Pera wykonywała swoje pieśni.

Zobacz także

- Bęben, na którym ona grała, taki sam jak u niej prawie za 3 tysiące w sklepie, można kupić na AliExpress za niecałe 100 zł. I te czaszki też można tam kupić, za 60 zł czy coś, a u niej za 800. Ale żebyście się nie dali nabrać, bo najgorzej kupić podróbę, a potem mieć pretensje do świata, że się zachorowało na raka, albo że cukrzycy nie wyleczyliście. Trzeba kupować oryginalne produkty. Oryginalne z magiczną mocą nadaną przez Tamarę – ironizował Krzysztof Stanowski.

- To jest Mejza w spódnicy, tylko kolorowej, jakiejś markowej. Przecież ona bezwstydnie żeruje na ludzkiej głupocie – skwitował dziennikarz. Potem krótko omówił warsztaty, które oferuje Tamara Gonzalez Pera, m.in. te o resetowaniu ustawień systemowych.

- Jesteś złodziejką. Tamara, jesteś obrzydliwa. Jesteś najgorszą wyłudzaczką pieniędzy. Jesteś prymitywną naciągarą, jesteś wrednym babskiem, które żeruje na naiwności głupich ludzi, rozumiesz? To od oglądania Ciebie można dostać raka i najlepsze zapobieganie temu, żeby nie dostać raka, to jest nieoglądanie Ciebie i niekupowanie Twoich produktów. Gdyby z Twojej czaszki wyjąć mózg i zostawić samą czaszkę, to organizm samoistnie by się oczyścił i radziłby sobie znacznie lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś zgnijesz w pierdlu. Pozdrawiam – zakończył Krzysztof Stanowski.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS